Keanu Reeves ma dziewczynę. Kim jest partnerka aktora?
05.11.2019 12:23
Keanu Reeves ma dziewczynę. Kim jest partnerka aktora? Fot. Rex Features/East News

Keanu Reeves w końcu nie jest samotny i ostatnio coraz częściej pokazuje się publicznie ze swoją drugą połówką.

Keanu Reeves to jedno z najgorętszych nazwisk w filmowym świecie. Aktor pojawi się w produkcji "John Wick 4", jak również "Bill i Ted 3". Co więcej Keanu Reeves wcieli się w Johnny'ego Silverhanda w grze Cyberpunk 2077. Wzdycha do niego wiele kobiet na całym świecie i zapewne nie ucieszą się one z wiadomości, że popularny aktor jest zajęty.

Keanu Reeves ma dziewczynę. Kim jest partnerka aktora?

Gwiazdor pojawił się na gali LACMA Art+Film w Los Angeles z artystką Alexandrą Grant. Para pozowała razem trzymając za ręce i media zaczęły spekulować, że prawdopodobnie są parą.

Przeczytaj także

Alexandra w 2011 stworzyła ilustracje do książki Keanu zatytułowanej "Ode to Happiness". Natomiast w 2016 roku wydali książkę "Shadows" i wspólnie promowali ten tytuł:

Para pojawiła się również w hiszpańskim Vogue:

Drogie panie, Keanu jest już zajęty. Mimo tego cieszy fakt, że aktor w końcu nie jest samotny. Keanu Reeves przez długie lata z nikim się nie wiązał. Od 1998 roku był w związku z aktorką Jennifer Syme, która niestety w 2001 roku zginęła w wypadku samochodowym. W 2008 roku aktor spotykał się z Chiną Chow.

Zobacz także: Cyberpunk 2077: czy będzie można uprawiać seks z Keanu Reevesem?

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.