Kesha nagrała piosenkę o Nicolasie Cage'u. Zaśpiewała o kultowych rolach aktora [WIDEO]

27.03.2020 10:09
Nicolas Cage|undefined Fot. Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER

Popowa wokalistka Kesha zaprzyjaźniła się z aktorem Nicolasem Cagem podczas premiery jego najnowszego filmu. Polubiła aktora na tyle, że zadedykowała mu piosenkę.

Kesha to jedna z najpopularniejszych amerykańskich popowych wokalistek na świecie. Jej debiutancki album przyniósł jej niesamowity sukces. Singiel "Tik Tok" z 2009 roku dotarł na szczyty list sprzedaży w jedenastu krajach i został uznany za najczęściej kupowaną piosenkę w 2010 roku. Wokalistka od przeszło 10 lat koncertuje i nagrywa kolejne płyty. Artystka często podkreśla także, że jest fanką ciężkich brzmień i chociaż nie zawsze słychać to w jej kompozycjach, rockowe granie bardzo ją inspiruje.

Kesha nagrała piosenkę o Nicolasie Cage'u

Na początku 2020 roku Kesha spotkała się z aktorem Nicolasem Cagem na premierze jego filmu "Color Out Of Space". Wokalistka bardzo polubiła gwiazdę kina i najwyraźniej cieszy się, że mogła go bliżej poznać.

Przeczytaj także

Artystka postanowiła wyrazić swoją sympatię i szacunek do ról Cage'a. Nagrała utwór inspirowany karierą aktora, w którym nawiązuje do najpopularniejszych filmów, w których zagrał. Wśród nich znalazł się chociażby hit "National Treasure" z 2004 roku.

Fragment tekstu utworu Keshy brzmi:

Bitch, I’m a National Treasure,
I make it rain in the desert
I got an octopus, I got a pyramid
You think I’m extra?
I’m on some Nicolas Cage shit

Na nagraniu Keshy widzimy także fragmenty filmów z Cagem, a nawet przez chwilę słyszymy głos aktora. Utwór trwa około minuty lecz nie jest wykluczone, że doczeka się dłuższej wersji.

Kesha wydała swój czwarty album "High Road" w styczniu 2020 roku.

Zobacz też: Nicolas Cage zagra Nicolasa Cage'a w filmie o Nicolasie Cage'u 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.