Kevin Hart odpowiada Dwayne'owi Johnsonowi. Aktor trolluje przyjaciela z okazji Halloween

31.10.2019 15:43
Kevin Hart odpowiada Dwayne'owi Johnsonowi. Aktor trolluje przyjaciela z okazji Halloween Fot. . JUMANJI: THE NEXT LEVEL - Happy Halloween/YouTube

Kevin Hart czuje się już znacznie lepiej. Na początku września 2019 roku aktor miał poważny wypadek samochodowy, po którym przeszedł operację kręgosłupa.

Walka, która toczy się między Dwaynem Johnsonem i Kevinem Hartem trwa w najlepsze. Jednak to tylko kumpelskie przepychanki, które pokazują, jak świetnymi przyjaciółmi są aktorzy. Pod koniec października pisaliśmy o tym, jak Dwayne Johnson trollował Kevina Harta, który dochodził do siebie po operacji. Teraz Kevin postanowił się zemścić i zrobić psikusa koledze.

Kevin Hart odpowiada Dwayne'owi Johnsonowi. Aktor trolluje przyjaciela z okazji Halloween

Filmik rozpoczyna się od ujęcia na dzieci, które radośnie krzyczą "cukierek albo psikus". Drzwi otwiera "The Rock" i zauważa, że dzieciaki, które go odwiedziły, są przebrane jak bohaterowie "Jumanji". Dwayne częstuje młodych słodyczami i wraca do domu. Po chwili w domu rozlega się dźwięk dzwonka do drzwi. Aktor otwiera i widzi Kevina Harta.

Kevin Hart powraca i chce nadrobić stracony czas. Aktor przebrał się za Dwayne'a z lat 90. przy okazji zapowiadając zwiastun Jumanji. Kiedy "The Rock" pyta kolegi, dlaczego się tak ubrał, ten odpowiada mu, że to jego kostium i jedyne, co musiał zrobić to przejść się do sklepu z kostiumami, który nazywa się "zrób ze mnie debila".

Przeczytaj także

W "Jumanji: Następny poziom" powrócą znani nam bohaterowie z poprzednich części. Najnowsza produkcja opowie o powrocie do świata Jumanji w celu uratowania jednego ze swoich przyjaciół. Premiera filmu odbędzie się 27 grudnia 2019 roku. W filmie zobaczymy Kevina Harta, Dwayne'a Johnsona i Jacka Blacka.

Zobacz także: Kevin Hart przerywa milczenie. Aktor wypowiedział się pierwszy raz od czasu wypadku

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.