Kevin Spacey wyrecytował wiersz w Muzeum Narodowym

04.08.2019 13:17
Kevin Spacey w Rzymie|undefined Fot. . shutterstock.com

Na początku sierpnia 2019 roku w Muzeum Narodowym w Rzymie pojawił się Kevin Spacey. Aktor po raz pierwszy pokazał się publicznie po uniewinnieniu.

W grudniu 2018 roku Kevin Spacey usłyszał zarzuty o molestowanie seksualne. Jego ofiarą miał być 18-letni syn amerykańskiej dziennikarki. Do zdarzenia miało dość w 2016 roku w restauracji, w której pracował chłopak. W połowie lipca 2019 roku wycofano jednak zarzuty i Kevin Spacey został uniewinniony. Jednak aktora oskarżyło ponad 30 mężczyzn. W sobotę, 3 sierpnia 2019 roku, gwiazdor znany z "American Beauty" pojawił się w Rzymie, gdzie wyrecytował wiersz. 

Kevin Spacey wyrecytował wiersz w Muzeum Narodowym

Było to pierwsze publiczne wystąpienie aktora po uniewinnieniu w jednej ze spraw o molestowanie. Kevin wyrecytował wiersz autorstwa Gabriele'a Tinti "Bokser". Co więcej, Spacey stanął obok rzeźby boksera. Jak brzmi fragment wiersza? 

Im bardziej cię krzywdzą, tym wspanialszy jesteś.

I tym bardziej pusty w środku. 

Wykorzystywali mnie dla ich własnej rozrywki (...)

Przeżyłem tak wiele bezsennych nocy

Przeczytaj także

Kevin Spacey przyszedł na spotkanie z fanami. Zdaniem niektórych, widać było, że aktorowi bardzo zleżało na opinii publicznej. Inni twierdzą, że wycofanie zarzutów przyniosło mężczyźnie wielką ulgę. 

Zobacz także: Serial „House of Cards” miał zostać skasowany przez aferę z Kevinem Spaceyem

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.