Kevin sam w domu gra w gry Kevin sam w domu [WIDEO]

Michał Tomaszkiewicz
18.12.2018 13:47
Kevin sam w domu|undefined Fot. kadr z wideo

„K*rwa, co oni ze mną zrobili?” - Macaulay Culkin, gwiazda nieśmiertelnego świątecznego przeboju „Kevin sam w domu”, postanowił odnaleźć dobrą grę o swoich przygodach. Skończyło się rzeźnią znaną z filmu.

Polacy nie wyobrażają sobie świąt bez obejrzenia filmu „Kevin sam w domu” – gdy Polsat poinformował, że rezygnuje z tej świeckiej tradycji, natychmiast pojawiła się internetowa petycja o przywrócenie filmu do świątecznej ramówki.

Grający Kevina Macaulay Culkin został unieśmiertelniony jako rezolutne dziecko walczące z wodnymi bandytami w filmie kochanym przez całe pokolenia. Na kilka dni przed seansem aktor postanowił sprawdzić, jak został przedstawiony w grach, które powstały na podstawie filmu. Delikatnie mówiąc, nie był zachwycony.

Macaulay Culkin szuka dobrej gry Kevin sam w domu

Jak się okazało, gier związanych z filmem „Kevin sam w domu” powstało całkiem sporo. Większość z nich trafiła na konsole starej generacji, takie jak NES, SNES i Game Boy (popularne w czasach, gdy nakręcono klasyk), jak się jednak okazało, jeden z tytułów miał swoją premierę w 2006 roku na platformę PlayStation 2. Kevin litościwie spuścił na nią zasłonę milczenia.

Okazało się, że znalezienie dobrej gry Kevin sam w domu okazało się być trudne - Macaulay Culkin zastanawiał się nawet, czy ich twórcy oglądali w ogóle film z jego udziałem. Na szczęście udało się znaleźć jedną perełkę, która zrekompensowała cierpienia spowodowane przez pozostałe gry.

Sfrustrowany Macaulay Culkin pod koniec filmu urządził prawdziwą masakrę grom, które uznał za niegodne swojej spuścizny – i zrobił to z prawdziwą klasą, jak na Kevina samego w domu przystało, odtwarzając pułapki zastawiane na bandytów.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.