Kierowca dostał mandat za wożenie Laleczki Chucky na miejscu pasażera

Sergiusz Kurczuk
12.01.2018 14:29
Kierowca dostał mandat za wożenie Laleczki Chucky na miejscu pasażera Fot. kadr z filmu Narzeczona laleczki Chucky

Złowieszczość Laleczki Chucky przeszła najśmielsze oczekiwania. Tym razem opętana zabawka sprowadziła na pewnego kierowcę jedną z najstraszniejszych form kary - mandat!

Pewien mężczyzna, który najwyraźniej jest wielkim fanem slasherów, postanowił oszukać prawo za pomocą lalki przedstawiającej głównego bohatera serii o duchu przestępcy nawiedzającym niewinnie wyglądającą zabawkę. Kierowca z Kalifornii posadził na miejscu pasażera Laleczkę Chucky po to, by móc spokojnie jechać pasem dla pojazdów z wieloma pasażerami. Tego typu pasy ruchu są przeznaczone wyłącznie dla osób podróżujących grupowo i służą rozładowaniu ruchu ulicznego w wielu miastach na świecie. Jednak bystre oko służb pilnujących porządku na drodze szybko dostrzegło fałszywego pasażera i kierowca został zatrzymany i ukarany mandatem.

Do zdarzenia doszło w południowokalifornijskim hrabstwie Contra Costa. Oficerowie California Highway Patrol poinformowali o zabawnym wykroczeniu za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Wiemy, że JON GRUDEN powrócił i też jesteśmy z tego powodu zachwyceni, ale to na pewno nie może zostać uznane jako pasażer do podwózki. Mimo wszystko, niesamowite! 5 za starania... a tu jest pański mandacik. 

Mężczyzna prawdopodobnie postanowił jechać pasem dla pojazdów z wieloma pasażerami, by zdążyć na mecz futbolu amerykańskiego. Co prawda trafił na funkcjonariuszy, którzy również lubią horrory, ale jednak pilnowanie prawa jest dla nich najważniejsze. Mandat to nie koniec świata. Kierowca zawsze mógł skończyć jak inna osoba podróżująca z Chuckym w aucie - Mike z pierwszej części serii

Chucky powrócił w 2017 roku w filmie „Kult Laleczki Chucky”. Może wydarzenie zainspiruje twórców horrorów i kolejna część będzie filmem kina drogi?

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.