Klapki Kubota w PlayStation Plus. Nowa promocja dla właścicieli PS4

19.05.2020 09:19
Klapki Kubota w PlayStation Plus. Nowa promocja dla właścicieli PS4 Fot. materiały prasowe Kubota

Wygląda na to, że Sony ma jeszcze w zanadrzu kilka niespodzianek dla właścicieli konsol PlayStation 4 zanim zostanie zastąpiona przez PS5. Subskrybenci PlayStation Plus dostali właśnie zniżki na zakup legendarnych w niektórych kręgach klapek Kubota.

PlayStation Plus to płatna usługa, dzięki której właściciele konsol PlayStation 4 mogą uczestniczyć rozgrywkach online. Sony stara się jednak uatrakcyjnić subskrypcję, oferując swoim klientom dwie darmowe gry co miesiąc.

Na maj 2020 są to tytuły, w których można zatracić się godzinami, zapełniając czas spędzany na izolowaniu się w domu: symulator budowania miasta oraz prowadzenia gospodarstwa rolnego.

Przeczytaj także

Nie jest to koniec atrakcji dla osób opłacających abonament PlayStation Plus. W ramach programu lojalnościowego PlayStation Plus Rewards można liczyć na zniżki u partnerów akcji, której najnowszym partycypantem stał się producent klapków Kubota.

PlayStation Plus ze zniżką na klapki Kubota. Promocja w ramach PlayStation Plus Rewards

Bonifikata na zakup klapek Kubota nie jest może oszałamiająca, ale daje szansę na wejście w wakacje z cenionym w niektórych środowiskach szykiem i stylem.

Posiadacze subskrypcji PS Plus będą mogli cieszyć się 15% zniżką na wszystkie produkty z internetowego sklepu Kubota. Dodatkowo, zmianie uległa oferta Player.pl, pakiet 14-dniowy Start dla nowych użytkowników, zmienił się na darmowy dostęp do pakietu START VOD+TV przez 14 dni.

Pełna lista dodatkowych zniżek przysługujących subskrybentom PlayStation Plus wygląda następująco:

  • Helios: 15% taniej na bilety w standardowej cenie (do 30.09.20)
  • SQN Store: 30% zniżki na wszystko (do 30.09.20)
  • Boldking: 50% zniżki na The Kit (do 30.09.20)
  • Prosto: 20% zniżki na wybrane produkty (do 30.09.20)
  • Pyszne.pl: 5 zł taniej bez min. kwoty zamówienia (31.08.20)
  • Muscat: 50 zł zniżki na wybrane okulary (do 30.06.20)
  • SBM: 20% zniżki na wybrane produkty (do 31.05.20)
  • KFC: 10% zniżki na wszystko przy zamówieniu za min. 25 PLN (do 30.06.20)
  • Kubota: 15% zniżki na wszystkie produkty (do 30.09.20)
  • Player.pl: Darmowy dostęp do pakietu START VOD+TV przez 14 dni (do 30.06.20)

Do premiery nowej generacji konsol, PlayStation 5 i Xbox series X, zostało już tylko nieco ponad pół roku. Microsoft pokazał już nawet, jak będą wyglądać gry na nowym sprzęcie. Prezentacja Assassin’s Creed Valhalla wzbudziła u graczy wiele wątpliwości: wielu z nich nie wierzy, że tytuł może wyglądać aż tak dobrze.

Zobacz także: Assassin’s Creed Valhalla na Xbox series X wygląda tak dobrze, że gracze nie wierzą że to fragmenty rozgrywki [WIDEO] 

 

Michał Tomaszkiewicz
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.