Pogoda
19.05.2020 09:19

Klapki Kubota w PlayStation Plus. Nowa promocja dla właścicieli PS4

Wygląda na to, że Sony ma jeszcze w zanadrzu kilka niespodzianek dla właścicieli konsol PlayStation 4 zanim zostanie zastąpiona przez PS5. Subskrybenci PlayStation Plus dostali właśnie zniżki na zakup legendarnych w niektórych kręgach klapek Kubota.

klapki kubota
foto: materiały prasowe Kubota

PlayStation Plus to płatna usługa, dzięki której właściciele konsol PlayStation 4 mogą uczestniczyć rozgrywkach online. Sony stara się jednak uatrakcyjnić subskrypcję, oferując swoim klientom dwie darmowe gry co miesiąc.

Na maj 2020 są to tytuły, w których można zatracić się godzinami, zapełniając czas spędzany na izolowaniu się w domu: symulator budowania miasta oraz prowadzenia gospodarstwa rolnego.

Farming Simulator 19
Farming Simulator 19
Przeczytaj także PlayStation Plus na maj 2020. Jakie gry Sony przygotowało na kwarantannę?

Nie jest to koniec atrakcji dla osób opłacających abonament PlayStation Plus. W ramach programu lojalnościowego PlayStation Plus Rewards można liczyć na zniżki u partnerów akcji, której najnowszym partycypantem stał się producent klapków Kubota.

PlayStation Plus ze zniżką na klapki Kubota. Promocja w ramach PlayStation Plus Rewards

Bonifikata na zakup klapek Kubota nie jest może oszałamiająca, ale daje szansę na wejście w wakacje z cenionym w niektórych środowiskach szykiem i stylem.

"

Posiadacze subskrypcji PS Plus będą mogli cieszyć się 15% zniżką na wszystkie produkty z internetowego sklepu Kubota. Dodatkowo, zmianie uległa oferta Player.pl, pakiet 14-dniowy Start dla nowych użytkowników, zmienił się na darmowy dostęp do pakietu START VOD+TV przez 14 dni. "

Pełna lista dodatkowych zniżek przysługujących subskrybentom PlayStation Plus wygląda następująco:

  • Helios: 15% taniej na bilety w standardowej cenie (do 30.09.20)
  • SQN Store: 30% zniżki na wszystko (do 30.09.20)
  • Boldking: 50% zniżki na The Kit (do 30.09.20)
  • Prosto: 20% zniżki na wybrane produkty (do 30.09.20)
  • Pyszne.pl: 5 zł taniej bez min. kwoty zamówienia (31.08.20)
  • Muscat: 50 zł zniżki na wybrane okulary (do 30.06.20)
  • SBM: 20% zniżki na wybrane produkty (do 31.05.20)
  • KFC: 10% zniżki na wszystko przy zamówieniu za min. 25 PLN (do 30.06.20)
  • Kubota: 15% zniżki na wszystkie produkty (do 30.09.20)
  • Player.pl: Darmowy dostęp do pakietu START VOD+TV przez 14 dni (do 30.06.20)

Do premiery nowej generacji konsol, PlayStation 5 i Xbox series X, zostało już tylko nieco ponad pół roku. Microsoft pokazał już nawet, jak będą wyglądać gry na nowym sprzęcie. Prezentacja Assassin’s Creed Valhalla wzbudziła u graczy wiele wątpliwości: wielu z nich nie wierzy, że tytuł może wyglądać aż tak dobrze.

Zobacz także: Assassin’s Creed Valhalla na Xbox series X wygląda tak dobrze, że gracze nie wierzą że to fragmenty rozgrywki [WIDEO] 

Założylibyście klapki Kubota?

Tagi: Playstation