Pogoda
25.02.2020 13:41

Kłótnia małżeństwa spod Gostynia prawie skończyła się tragedią. Mąż postrzelił żonę z kuszy

Rozmowa małżeństwa znajdującego się w separacji rozpoczęła się w domu, a skończyła w szpitalu. Trafiła do niej dwój partnerów, przy czym kobieta miała w plecach grot wystrzelony z kuszy.

policyjny radiowóz
foto: Karolina Misztal/REPORTER

Często słyszymy że od miłości do nienawiści jest tylko jeden krok. Dramatyczne wydarzenia, do których doszło w Kunowie pod Gostyniem zdają się być na to dowodem.

Małżeńska dyskusja skończyła się bowiem wizytą w szpitalu dla obu stron rozmowy, a sprawą zainteresowała się prokuratura, która sprawdza czy nie doszło do próby zabójstwa.

uszkodzony radiowóz na autostradzie A1
uszkodzony radiowóz na autostradzie A1
Przeczytaj także Policyjny pościg za uzbrojonymi przestępcami na autostradzie A1. Sceny jak z filmów sensacyjnych

Jak wynika z nieoficjalnych przecieków, znajdujące się w separacji małżeństwo pokłóciło się tak mocno, że mąż sięgnął po kusze i wystrzelił do niej do niegdysiejszej miłości swojego życia. Trafił kobietę w plecy, w których utknął grot z bełtu.

Mąż postrzelił żonę z kuszy. Kłótnia skończyła się w szpitalu

Łukasz Wawrzyniak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu potwierdził oficjalnie, że trwa zbieranie informacji na temat sprawy. Na ich podstawie mężowi zostaną postawione zarzuty.

"

Prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie, chodzi o usiłowanie zabójstwa kobiety. W tej chwili sprawca przebywa w szpitalu, a prokurator rozważa wydanie postanowienia o przedstawieniu mu zarzutów i w momencie kiedy lekarze zezwolą na udział tego pana w czynnościach zostanie mu ogłoszony zarzut z art. 13 par. 1 w związku z art. 148 KK, czyli usiłowanie zabójstwa. "

Nie ma informacji, dlaczego do szpitala trafił także napastnik. Być może brutalną wymianę argumentów stosowały obie strony rozmowy.

Zobacz także: Policja zmieniła numery telefonów. Jak trzeba teraz dzwonić? 

Co myślicie o małżeństwie?

Tagi: Newsy