Knurów. Zamaskowany człowiek z siekierą straszy kierowców na obrzeżach miasta [WIDEO]

09.03.2021 13:59
Knurów. Zamaskowany człowiek z siekierą straszy kierowców na obrzeżach miasta [WIDEO] Fot. NomadSoul1/easystock/Eastnews (zdjęcie poglądowe)

Tajemnicza postać w masce grasuje w okolicach Knurowa. W jednej ręce dzierży lalką a w drugiej siekierę. Czy mamy do czynienia z psychopatą, czy z internetowym żartem?

Wczoraj w godzinach wieczornych na internetowym FP Twój Knurów pojawiła się informacja przerażającym osobniku, który atakuje kierowców na obrzeżach miasta. Tajemnicza postać elektryzuje mieszkańców, którzy pod postem zostawili już niemal 400 komentarzy.

Człowiek w masce z siekierą atakuje pod Knurowem

 Czytelnicy podzielili się na dwa obozy. Jedna uważa, że wszystko jest jedynie głupią prowokacją, mająca na celu osiągnięcie sławy w Internecie, druga, że zamaskowany człowiek jest niebezpieczny dla otoczenia. Czy to tylko żart jakiegoś fana horrorów, czy może mamy do czynienia z niebezpiecznym psychopatą?

Zobaczcie przerażające nagranie, na którym widać osobnika, który być może stanowi zagrożenie dla mieszkańców Knurowa.

 

Nasza redakcja otrzymała bardzo przerażające nagranie wideo. Na nagraniu, które otrzymaliśmy od naszego czytelnika, możemy zaobserwować, postać w białej masce, która trzyma w jednej ręce lalkę, a w drugiej siekierę.Jak możemy zauważyć na poniższym nagraniu wideo - postać zbliża się do pojazdu, gdy kierowca stanął w miejscu? W momencie, gdy kierowca postanowił wycofać pojazd, a następnie jechać w kierunku osoby stojącej na jezdni, człowiek z lalką odskoczył.

-czytamy w opisie filmu.

 

Nadal nie wiadomo, kim jest człowiek w masce z okolic Knurowa. Tajemnicza postać z siekierą w dłoni sprawiła, że część mieszkańców (głównie osób starszych), boi się o swoje bezpieczeństwo. Nawet jeśli to tylko głupi dowcip, film wywołał pożądany efekt i zaniepokoił mieszkańców.

 

Trzy lata temu w Koszalinie grasował klaun, który wciągał internautów w śmiertelną grę na Instagramie. Pamiętacie tę głośną historię?

 

Zobacz również: Przepowiednia wnuczki Stalina. Kiedy rozpocznie się III wojna światowa?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.