Kobieta opalała się na plaży, przejechał po niej samochód

28.07.2020 13:09
Kobieta opalała się na plaży, przejechał po niej samochód Fot. LUKASZ SOLSKI/East News/Zdjęcie poglądowe

Nad zalewem Słup w powiecie jaworskim doszło do bardzo groźnego wypadku. Po kobiecie, która opalała się na plaży, przejechał samochód.

Upalna pogoda zachęca do odpoczynku nad wodą. Jednak decydując się na plażowanie należy szczególnie pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa. Jak się okazuje czujność to cecha na wagę złota nie tylko z powodu pandemii, czy odpowiedzialnego korzystania z kąpielisk i plaż. Posiadanie oczu dookoła głowy przydaje się nawet wtedy, gdy otaczające nas warunki wydają się bezpieczne. 

Po kobiecie na plaży przejechał samochód

W niedzielę nad zalewem Słup w powiecie jaworskim doszło do nieszczęśliwego i bardzo poważnego wypadku. Zaparkowany blisko plaży Ford Focus stoczył się ze wzniesienia prosto do wody. Niestety pojazd pozbawiony kontroli kierowcy przejechał po drodze po leżącej na piasku kobiecie.

Przeczytaj także

Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratunkowe wezwane przez świadków. Kobieta trafiła do szpitala w Legnicy z licznymi obrażeniami ciała. W placówce przeszła operację. Jak cytuje asp. szt. Ewę Kluczyńską, oficer prasową jaworskiej policji Gazeta Wrocławska:

Samochód należał do rodziny wypoczywającej nad wodą. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

Jak udało się ustalić, do nieszczęścia mogło dojść przez niewinną z pozoru zabawę dziecka, które najprawdopodobniej przez przypadek zwolniło dźwignię biegu.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.