Pogoda
17.01.2018 15:03

Kobieta uratowała mężczyznę, który chciał rzucić się pod pociąg. To nagranie porusza i przeraża jednocześnie

Ta kobieta okazała się być prawdziwym bohaterem.

Kobieta uratowała mężczyznę, który chciał rzucić się pod pociąg. To nagranie porusza i przeraża jednocześnie
foto: kadr z wideo

Ludzie wydają się być coraz bardziej obojętni na los innych - przechodzą obok, śpieszą się do pracy, myślą tylko o sobie i jak przetrwać jakoś kolejny dzień. Większość patrzy na czubek własnego nosa i to, co dzieje się dookoła nikogo nie obchodzi.

Dlatego taka historia jak ta naprawdę potrafi poprawić nieco humor - okazuje się bowiem, że na świecie są jeszcze ludzie, którzy nie są obojętni. Kanał 1News.az opublikował wideo, w którym pokazano, jak kobieta uratowała obcą osobę przed samobójstwem.

Mężczyzna był mocno podenerwowany, rzucił teczkę o ścianę, jak również rozbił telefon. Minęła go para z dzieckiem w wózku. W końcu w jego kierunku ruszyła kobieta. Mężczyzna chciał rzucić się pod nadjeżdżający pociąg i kobieta z całej siły odciągnęła go do tyłu i uratowała mu życie.

Ta kobieta stała się prawdziwą bohaterką, która nie bała się ryzykować własnym życiem, by pomóc zupełnie obcej osobie. Warto wyciągać wnioski z tej sytuacji i czasami zastanowić się, co jest tak naprawdę ważne. O tym mówi też animacja „Happiness”, która pokazuje bezsensowny wyścig szczurów i ich nieskuteczne dążenie do szczęścia. Szkoda, że większość widzi odzwierciedlenie swojego życia w takich filmach.

Niestety nie jest to jedyna taka historia, która została nagłośniona. Ostatnio świat obiegła przerażająca informacja, jak sławny performer, który wspinał się po budynkach, spadł z 62. piętra wieżowca.

Aleksandra Degórska
Tagi: adrenalina