"Kolega Laguna" odnaleziony w Krakowie. "Ma co najmniej półtora metra długości i trójkątną głowę"

18.08.2022 17:04
"Kolega Laguna" odnaleziony w Krakowie. "Ma co najmniej półtora metra długości i trójkątną głowę" Fot. Shuterstock (zdjęcie ilustracyjne)

Poznajcie "kolegę Laguna"!  "Ma co najmniej półtora metra długości i trójkątną głowę"

Do nietypowej sytuacji doszło w jednym z krakowskich parków. Ogromny wąż zwisał z gałęzi i straszył przechodniów. Interweniowała Straż Miejska.

"Kolega Laguna" odnaleziony w Krakowie

17 sierpnia 2022 po południu dyżurny Straży Miejskiej w Krakowie otrzymał bardzo nietypowe zgłoszenie. W parku Reduta z gałęzi zwisał ogromny, pomarańczowy wąż.

Polecamy

Wielki gad opalał się na gałęzi drzewa, półtora metra nad ziemią.

Zgłoszenie z parku Reduta o wygrzewającym się na drzewie wężu wpłynęło do dyżurnego dziś po południu. Gdy strażnicy pojawili się na miejscu gad znajdował się na gałęzi, półtora metra nad ziemią.

- czytamy na Facebooku Straży Miejskiej w Krakowie, która została wezwana na miejsce zdarzenia.

"Kolega laguna" jak sympatycznie nazwał węża jeden z komentujących post straży miejskiej internautów, został należycie zabezpieczony i oddany pod opiekę Centrum Hodowlanego.

Patrol zabezpieczył teren przed dostępem osób postronnych, a wezwani na miejsce pracownicy Centrum Hodowlanego szybko i sprawnie odłowili węża

- pisze Straż Miejska.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.