Pogoda
20.03.2020 08:06

Kolejna gwiazda "Gry o tron" ma koronawirusa. Poinformowała o swoim stanie zdrowia

Indira Varma znana z serialu "Gra o tron" została zdiagnozowana jako kolejna znana osoba zarażona koronawirusem. Aktorka opisała swój stan zdrowia na Instagramie.

Pedro Pascal, Indira Varma
foto: LFI/Photoshot/East News

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza i z dnia na dzień słyszymy o kolejnych przypadkach pacjentów ze zdiagnozowaną chorobą COVID-19. Wirus dotyka również osoby znane. Do grona chorych celebrytów dołączyła Indira Varma - aktorka dobrze znana wszystkim widzom "Gry o tron" z roli Ellarii.

Indira Varma ma koronawirusa

Brytyjka nie jest jedyną członkinią osady popularnego serialu HBO, która została zdiagnozowana jako zarażona koronawirusem. Kilka dni wcześniej informowaliśmy, że na COVID-19 choruje również Kristofer Hivju.

Foto: materiały prasowe HBO
Foto: materiały prasowe HBO
Przeczytaj także Gwiazdor "Gry o tron" i "Wiedźmina" zarażony koronawirusem. Zaapelował do fanów o ostrożność

Varma poinformowała o swojej chorobie za pośrednictwem Instagrama. Nie zaczęła bezpośrednio. Pierwsze zdania posta dotyczą bowiem ubolewania nad zawieszeniem produkcji wielu seriali z powodu pandemii. O swoim przypadku koronawirusa wspomniała mimochodem.

"

Szkoda, że tak wiele seriali na całym świecie musi się izolować z powodu COVID-19. Mamy nadzieję, że wkrótce wrócimy i apelujemy do was wszystkich (i rządu) do wsparcia nas, kiedy to zrobimy. Feniks/mewa wstaje z popiołów. Leżę w łóżku i nie jest to przyjemne. Bądźcie bezpieczni i zdrowi oraz dbajcie o swoich bliskich. "

Aktorka mimo choroby nie jest w stanie wymagającym hospitalizacji. Post uzupełniła zdjęcie z próby spektaklu "Seagull" wystawianego w Playhouse Theater. W przedstawieniu gra również inna gwiazda "Gry o tron" - Emilia Clarke

Przyjaciele
Przyjaciele
Przeczytaj także Premiera specjalnego odcinka "Przyjaciół" została przesunięta. Powodem jest koronawirus

W związku z pandemią koronawirusa władze na niemal całym świecie postanowiła zamknąć między innymi wszelkie plany zdjęciowe, teatry oraz kina. Ma to na celu zminimalizowanie ryzyka zachorowań i dalszego rozprzestrzeniania się choroby. Wielu obywateli stosuje własną kwarantannę, od wielu dni przebywając zamknięci w domu. Wciąż nie wiadomo, kiedy epidemia się zakończy.

Czy boisz się koronawirusa?

Kuriozalny przypadek łamania kwarantanny. Wegetarianka uciekła z izolacji, bo podano jej kiełbasę.  Sprawą zajmuje się policja
Kuriozalny przypadek łamania kwarantanny. Wegetarianka uciekła z izolacji, bo podano jej kiełbasę.  Sprawą zajmuje się policja
Przeczytaj także Kuriozalny przypadek łamania kwarantanny. Wegetarianka uciekła z izolacji, bo podano jej kiełbasę. Sprawą zajmuje się policja

Zobacz też: Gwiazda "Krainy lodu" kolejną ofiarą koronawirusa

Tagi: Newsy Seriale Gra o tron koronawirus