Kolejna gwiazda "Gry o tron" ma koronawirusa. Poinformowała o swoim stanie zdrowia

20.03.2020 08:06
Kolejna gwiazda "Gry o tron" ma koronawirusa. Poinformowała o swoim stanie zdrowia Fot. LFI/Photoshot/East News

Indira Varma znana z serialu "Gra o tron" została zdiagnozowana jako kolejna znana osoba zarażona koronawirusem. Aktorka opisała swój stan zdrowia na Instagramie.

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza i z dnia na dzień słyszymy o kolejnych przypadkach pacjentów ze zdiagnozowaną chorobą COVID-19. Wirus dotyka również osoby znane. Do grona chorych celebrytów dołączyła Indira Varma - aktorka dobrze znana wszystkim widzom "Gry o tron" z roli Ellarii.

Indira Varma ma koronawirusa

Brytyjka nie jest jedyną członkinią osady popularnego serialu HBO, która została zdiagnozowana jako zarażona koronawirusem. Kilka dni wcześniej informowaliśmy, że na COVID-19 choruje również Kristofer Hivju.

Przeczytaj także

Varma poinformowała o swojej chorobie za pośrednictwem Instagrama. Nie zaczęła bezpośrednio. Pierwsze zdania posta dotyczą bowiem ubolewania nad zawieszeniem produkcji wielu seriali z powodu pandemii. O swoim przypadku koronawirusa wspomniała mimochodem.

Szkoda, że tak wiele seriali na całym świecie musi się izolować z powodu COVID-19. Mamy nadzieję, że wkrótce wrócimy i apelujemy do was wszystkich (i rządu) do wsparcia nas, kiedy to zrobimy. Feniks/mewa wstaje z popiołów. Leżę w łóżku i nie jest to przyjemne. Bądźcie bezpieczni i zdrowi oraz dbajcie o swoich bliskich.

Aktorka mimo choroby nie jest w stanie wymagającym hospitalizacji. Post uzupełniła zdjęcie z próby spektaklu "Seagull" wystawianego w Playhouse Theater. W przedstawieniu gra również inna gwiazda "Gry o tron" - Emilia Clarke

Przeczytaj także

W związku z pandemią koronawirusa władze na niemal całym świecie postanowiła zamknąć między innymi wszelkie plany zdjęciowe, teatry oraz kina. Ma to na celu zminimalizowanie ryzyka zachorowań i dalszego rozprzestrzeniania się choroby. Wielu obywateli stosuje własną kwarantannę, od wielu dni przebywając zamknięci w domu. Wciąż nie wiadomo, kiedy epidemia się zakończy.

Przeczytaj także

Zobacz też: Gwiazda "Krainy lodu" kolejną ofiarą koronawirusa

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.