Kolejny sukces polskiej gry komputerowej. Tym razem to symulator renowacji stacji kolejowych

05.05.2020 17:14
Kolejny sukces polskiej gry komputerowej. Tym razem to symulator renowacji stacji kolejowych Fot. . materiały prasowe PlayWay/Steam

Kilka dni temu informowaliśmy, że gra „Drug Dealer Symulator” zyskała niezwykłą popularność w internetowym sklepie Steam. Teraz Polacy mogą pochwalić się kolejnym sukcesem. Gra „Train Station Renovation” zwróciła się twórcom w zaledwie 24 godziny.

„Drug Dealer Symulator” został ściągnięty na Steamie przez ponad 55 tys ludzi w tydzień. Teraz podobny los może czekać „Train Station Renovation”, grę komputerową, w której chodzi dokładnie o to, co mówi tytuł – o renowację zniszczonej  stacji kolejowej.

Przeczytaj także

Train Station Renovation – cel gry i cena

„Train Station Renovation” to gra stworzona przez Live Motion Games, firmę-córkę dla PlayWay, odpowiedzialną za wspomniany wyżej symulator dilera narkotyków.

W ciągu jednego dnia obecności „Train Station Renovation” na Steamie, został on ściągnięty ponad 20 tys. razy. Gra, którą można ściągnąć za 46 zł (teraz z dotatkowym, 15% rabatem), znalazła się dzięki temu na szczycie listy bestsellerów platformy.

Przeczytaj także

Dzięki takim wynikom gra jest na dobrej drodze do powtórzenia sukcesu „Drug Dealer Symulator”, a już teraz zwróciła twórcom koszty produkcji.

Train Station Renovation – zwiastun

W sieci pojawił się też zwiastun gry.

Train Station Renovation – przetestuj grę za darmo

Warto zaznaczyć także, że na Steamie dostępna jest darmowa wersja gry, a w zasadzie jej wersja demo, z pierwszą misją.

Przeczytaj także

Dzięki „Train Station Renovation – First Job” dokonamy swojej pierwszej renowacji i poznamy motorykę gry. Pozwoli nam to wczuć się w klimat tytułu i sprawdzić, czy jest to pozycja dla nas. Patrząc po pozytywnych reakcjach innych graczy – jest na to spora szansa.

Czytaj także: Two Point Hospital: mściwy odpoczynek w idealnym świecie pełnym chorób [RECENZJA].

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.