Kolejny sukces polskiej gry komputerowej. Tym razem to symulator renowacji stacji kolejowych

05.05.2020 17:14
Kolejny sukces polskiej gry komputerowej. Tym razem to symulator renowacji stacji kolejowych Fot. . materiały prasowe PlayWay/Steam

Kilka dni temu informowaliśmy, że gra „Drug Dealer Symulator” zyskała niezwykłą popularność w internetowym sklepie Steam. Teraz Polacy mogą pochwalić się kolejnym sukcesem. Gra „Train Station Renovation” zwróciła się twórcom w zaledwie 24 godziny.

„Drug Dealer Symulator” został ściągnięty na Steamie przez ponad 55 tys ludzi w tydzień. Teraz podobny los może czekać „Train Station Renovation”, grę komputerową, w której chodzi dokładnie o to, co mówi tytuł – o renowację zniszczonej  stacji kolejowej.

Przeczytaj także

Train Station Renovation – cel gry i cena

„Train Station Renovation” to gra stworzona przez Live Motion Games, firmę-córkę dla PlayWay, odpowiedzialną za wspomniany wyżej symulator dilera narkotyków.

W ciągu jednego dnia obecności „Train Station Renovation” na Steamie, został on ściągnięty ponad 20 tys. razy. Gra, którą można ściągnąć za 46 zł (teraz z dotatkowym, 15% rabatem), znalazła się dzięki temu na szczycie listy bestsellerów platformy.

Przeczytaj także

Dzięki takim wynikom gra jest na dobrej drodze do powtórzenia sukcesu „Drug Dealer Symulator”, a już teraz zwróciła twórcom koszty produkcji.

Train Station Renovation – zwiastun

W sieci pojawił się też zwiastun gry.

Train Station Renovation – przetestuj grę za darmo

Warto zaznaczyć także, że na Steamie dostępna jest darmowa wersja gry, a w zasadzie jej wersja demo, z pierwszą misją.

Przeczytaj także

Dzięki „Train Station Renovation – First Job” dokonamy swojej pierwszej renowacji i poznamy motorykę gry. Pozwoli nam to wczuć się w klimat tytułu i sprawdzić, czy jest to pozycja dla nas. Patrząc po pozytywnych reakcjach innych graczy – jest na to spora szansa.

Czytaj także: Two Point Hospital: mściwy odpoczynek w idealnym świecie pełnym chorób [RECENZJA].

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.