Kompilacja wypadków z udziałem Hummerów

10.02.2016 13:07
Kompilacja wypadków z udziałem Hummerów Fot. kadr z wideo

Stworzenia filmiku – będącego zlepem wypadków jednego modelu samochodu – może wykazać pewne właściwości i tendencje konkretnego pojazdu…

Okazuje się bowiem, że stworzony przez amerykanów Hummer bardzo chętnie przewraca się na boki. Naprawdę wiele nie trzeba – wystarczy pierwsze lepsze uderzenie boczne i można być niemalże pewnym, że wszystkie jego koła po chwili oderwą się od nawierzchni jezdni.

Jest także pewna rzesza kierowców, którzy wykorzystują terenowe walory tego samochodu i skrzętnie taranują to, co znajdzie się na ich drodze. Począwszy od innych pojazdów, po znaki drogowe.

Hummer także paradoksalnie – mimo ogromnych gabarytów – okazuje się być świetny w wyjeżdżaniu z miejsca parkingowego. W takiej sytuacji po raz kolejny można wykorzystać go jako taran i nieco poprzestawiać obiekty znajdujące się dookoła, które ograniczają ilość miejsca, utrudniając wszelkie manewry.

Z kolei na jednym z ujęć widać, że ta potężna terenówka w niekorzystnych warunkach charakteryzuje się w zakrętach tendencją do płużenia przodem.

Hummer także wydaje się być prawie niezniszczalny. A na pewno zapewnia spore pokłady bezpieczeństwa pasażerom. W końcu z wielu starć, auta te wychodziły obronną ręką – praktycznie nie było na nich widać większych śladów zniszczeń.

Ponadto sam filmik można także potraktować jako dowód na to, że właściciele potężnych samochodów często zachowują się w sposób mało cywilizowany, rażąco łamiąc obowiązujące przepisy ruchu drogowego... W imię idei, że większym pojazdem na więcej można sobie pozwolić.

Zdarzają się jednak także i takie przypadki, kiedy to kierowcy Hummerów niekoniecznie są prowodyrami, tylko ofiarami cudzej lekkomyślności...

Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.