Komputer sam się wyłącza i wydaje dziwne dźwięki? Być może zamieszkał w nim demon

Romana Makówka
26.04.2018 16:27
Komputer sam się wyłącza i wydaje dziwne dźwięki? Być może zamieszkał w nim demon Fot. shutterstock

Czy zastanawialiście się nad tym, co jeśli, demon zadomowi się w Waszym komputerze i przy jego pomocy będzie próbował Was opętać?

Wspominaliśmy już o tym, że duchy mogą zamieszkiwać przedmioty. Ale czy zastanawialiście się nad tym, co jeśli, demon zadomowi się w Waszym komputerze i przy jego pomocy będzie próbował Was opętać? Na pierwszy rzut oka, taka sytuacja wydaje się zupełnie nieprawdopodobna. Jednak spore grono internautów jest przekonanych, że jest to jak najbardziej możliwe.

W zadzie bardzo trudno jest poznać (przynajmniej na samym początku) czy komputer zaatakowały złe duchy, czy jest to tylko robota jakiegoś hackera. Jednak osoby, które miały takie doświadczenia twierdzą, że nawet najbardziej skuteczny hacker, nie byłby w stanie dokonać czegoś takiego.

Lucyfer grasuje w internecie

Jedna z osób opowiadała, że demon przemawiał do niej używając zwykłego notatnika. Najpierw pojawiały się pojedyncze słowa : „dorwę Cię”, „giń”, „morderstwo”. Jakiś czas później całe zdania, w których opisywane były zbrodnie i szczegóły z życia ofiary ducha. I właśnie skłoniło właściciela sprzętu do zwrócenia się o pomoc do egzorcystów. Na monitorze bowiem, pojawiały się informacje, znane tylko i wyłącznie właścicielowi sprzętu: wspomnienia z dzieciństwa, nazwiska osób które zmarły dziesiątki lat wcześniej, opisy sytuacji, w których ofiara była zupełnie sama, stare wspomnienia.

Z relacji osób, które spotkały się z tym zjawiskiem, możemy się również dowiedzieć o dziwnych zachowaniach sprzętu. Laptop z wyładowaną baterią sam się otwierał i ukazywał na ekranie zdjęcia morderstwa. Inna relacja mówi o dziwnych szeptach wydobywających się z głośników w środku nocy, płaczu dziecka lub głosie, który przemawiał bezpośrednio do śpiącej osoby.

Zdarzały się również bardziej drastyczne przypadki, kiedy to tym razem, w stacjonarnym komputerze, znienacka pojawiła się na monitorze dziwna ciecz przypominająca krew, bądź ni z tego, ni z owego monitor pękał na pół, raniąc odpryskami użytkownika.

Demon w komputerze

W innych przypadkach, bez względu co wpisywało się na klawiaturze, sprzęt uparcie wyświetlał zwłoki zamordowanej dziewczynki, za każdym razem pokazywane z coraz to innej perspektywy. Osoby, które zetknęły się z tym zjawiskiem, twierdzą, że manifestacje rosły w siłę i zawsze przychodził moment, gdy zmuszone były skorzystać z pomocy psychologa i egzorcysty. W większości przypadków ludzie pozbywali się „opętanego” sprzętu, najczęściej paląc go lub rozbijając na drobne kawałki.

Jeśli chcecie poczytać o tych sprawach nieco więcej, to pastor Jim Peasboro w swojej książce „The Devil in the Machine: Is Your Computer Possessed by a Demon?” pisze m.in. o tym, że co 10 komputer w USA jest opętany przez diabła.

Tymczasem jeśli miewacie kłopoty ze sprzętem, upewnijcie się, czy mają one związek wyłącznie z oprogramowaniem.

Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.