Koniec ze spoilerami! Samsung wprowadza usługę opartą na hipnozie

Sergiusz Kurczuk
12.12.2017 10:48
Koniec ze spoilerami! Samsung wprowadza usługę opartą na hipnozie Fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Co się zobaczyło się nie odzobaczy - głosi popularne powiedzonko. Ale czy aby na pewno? UnSpoil Me to usługa, która pomoże walczyć ze znienawidzonymi spoilerami.

Uwaga! Ten artykuł zawiera spoilery! Czytasz na własną odpowiedzialność! - kojarzysz takie ostrzeżenia? Denerwują Cię wszechobecne spoilery, które producenci bez wahania wrzucają do zwiastunów ukochanych filmów i seriali? Znajomy, który wybrał się na film wcześniej niż Ty, zdradził Ci, kto umrze? W dzisiejszych czasach trudno uniknąć spoilerów. Ostatnio najbardziej ubolewają fani „Star Wars”, bo Disney zasypuje nachalnym marketingiem z każdej strony, sugerując, co wydarzy się w VIII epizodzie sagi. A co, gdyby dało się zapomnieć o spoilerach?

Naprzeciw wszystkim widzom, których denerwują spoilery, wychodzi Samsung Electronics Nordic z usługą UnSpoil Me, która ma spowodować wymazanie z pamięci niepożądanych wspomnień na temat filmu lub serialu. Rozwiązaniem tego problemu XXI wieku ma być dobrze znana hipnoza. Samsung oferuje usługę w wielu krajach Europy. Dzięki UnSpoil Me widz za pośrednictwem urządzeń cyfrowych może częściowo lub w całości zapomnieć szczegóły fabularne produkcji kinowych i telewizyjnych. Nad metodą pracowali znani hipnotyzerzy - Fredrik Praesto i Ulf Sandström. Każda sesja trwa około 20 minut. Na ekranie wyświetlają się kolejne polecenia, które ma wykonywać widz. 

Ulf Sandström, Fredrik Praesto Fot. foto: materiały promocyjne

Twórcy Unspoil Me zastrzegają, że hipnoza może nie zadziałać na każdego. Upewniają też, że korzystanie z usługi nie ma żadnych skutków ubocznych, widz zapomni tylko to, o czym chce zapomnieć i w każdym momencie może przerwać proces. Jednak z UnSpoil Me nie powinny korzystać osoby chore na epilepsję i posiadające psychiczne. Czy usługa Samsunga naprawdę działa? A może to tylko trik? Możecie przekonać się sami na oficjalnej stronie UnSpoil Me

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.