Pogoda
02.03.2020 10:52

Koronawirus przeszkodził w tworzeniu filmu z Dwayne'em Johnsonem, Gal Gadot i Ryanem Reynoldsem

W marcu 2020 roku miały ruszyć zdjęcia do filmu "Red Notice" z gwiazdorską obsadą. Jak podaje Deadline, twórcy chcieli nagrywać produkcję we Włoszech. Przeszkodził im jednak koronawirus.

Dwayne Johnson
foto: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

"Red Notice" to nowy film Netfliksa, który miał być kręcony we Włoszech. Niestety, kraj został dotknięty przez epidemię koronawirusa, co spowodowało odwołanie zdjęć. Platforma streamingowa ma jednak spore szczęście - większość nagrań i tak planowanych było w studiach w Atlancie. Netflix szuka obecnie miejsca zastępczego dla zdjęć, które planowo miały się odbyć się we Włoszech.

Film z Dwayne'em Johnsonem z problemami przez koronawirusa

Reżyserem i scenarzystą "Red Notice" jest Marshall Thurber. Film ma być thrillerem akcji. Pierwotnie projekt należał do Universal, ale później został przejęty przez Netfliksa, który zaoferował twórcom lepsze stawki za pracę. W obsadzie filmu znajdują się prawdziwe gwiazdy, bowiem oprócz Dwayne'a Johnsona w produkcji zobaczymy również Ryana Reynoldsa oraz Gal Gadot. Aktorzy wcielą się w międzynarodowych złodziei poszukiwanych przez Interpol.

Dwayne Johnson
Dwayne Johnson
Przeczytaj także Geofizyk zdradził, jakim kamieniem jest Dwayne "The Rock" Johnson

Decyzja Netfliksa, by odwołać zdjęcia we Włoszech raczej nie powinna nikogo dziwić. Niedawno dowiedzieliśmy się, że studio Paramount postanowiło przesunąć w czasie zdjęcia do "Mission: Impossible 7" z Tomem Cruisem w roli głównej. CBS postanowiło natomiast przesunąć produkcję programu "The Amazing Race" ze względu na koronawirusa.

Film "Red Notice" na razie nie ma daty premiery.

Foto: SplashNews.com/East News; kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney
Foto: SplashNews.com/East News; kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney
Przeczytaj także Dwayne Johnson strollował Kevina Harta publikując zdjęcie z Baby Yodą
Tagi: News Dwayne Johnson Netflix