Korporacja z „Modyfikowanego węgla” wystawiła się na CES

Michał Tomaszkiewicz
12.01.2018 10:44
Korporacja z „Modyfikowanego węgla” wystawiła się na CES Fot. materiały prasowe

Przyszłość jest teraz – odwiedzający największe targi elektroniki użytkowej na świecie mogli natrafić na stoisko Psychasec, przedsiębiorstwa oferującego transfer świadomości do nowego, wysportowanego i seksownego ciała. Sądząc po reakcjach tłumu – zamówień dostali na całe lata.

Psychasec to fikcyjna korporacja z „Modyfikowanego węgla” – cyberpunkowej opowieści, której ekranizacja pojawi się w lutym 2018 roku na Netfliksie. Jej stanowisko na CES było zagrywką marketingową, która najwyraźniej udała się aż za dobrze - podobno na informacje o debiucie usługi (czyli tak naprawdę premierze serialu) zwiedzający zapisywali się masowo.

Na wejściu uwagę przyciągały dwa półnagie ciała, mające być próbkami produktów oferowanych przez Psychasec. Ich atrakcyjność fizyczna była jednak tylko wierzchołkiem góry lodowej, o czym można było przekonać się zaglądając do stanowiska od kuchni. Ten wątek ma być mocno podkreślany w serialu.

Popatrzcie zresztą sami:

Serial zapowiada się naprawdę intrygująco – często porównywany jest do „Łowcy androidów”, zarówno pod względem wizualnym, jak i skomplikowania przedstawionego śwaita.

Akcja „Modyfikowanego węgla” rozgrywa się w odległej o 300 lat przyszłości – czego się spodziewać po realizowanym z widocznym rozmachem dziele można zobaczyć, oglądając finalny zwiastun serialu.

Netflix coraz mocniej rozpycha się poza internetem – w Polsce można było zobaczyć kampanię reklamową autorskiego filmu „Bright” z Willem Smithem z plakatami o premierze rozwieszonymi po mieści, a najbardziej spektakularnym posunięciem w Polsce było zamienienie części Warszawy w świat znany ze „Stranger Things”. To trzeba zobaczyć, żeby uwierzyć.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.