Kosmici istnieją i stworzyli nawet galaktyczną federację. Tak twierdzi były szef izraelskiej agencji kosmicznej

08.12.2020 15:00
Kosmici istnieją i stworzyli nawet galaktyczną federację. Tak twierdzi były szef izraelskiej agencji kosmicznej Fot. shutterstock.com

Kolejny dzień, kolejne opowieści dziwnej treści. Tym razem były szef izraelskiej agencji kosmicznej stwierdził, że obcy chodzą wśród nas, ale na razie nie chcą się ujawniać.

Kosmici są prawdziwi i mają nawet galaktyczną federację

Jak opowiada profesor Haim Eshed, szef izraelskiej agencji kosmicznej/programu kosmicznego, który pełnił funkcję przez prawie 30 lat, kosmici są prawdziwi. Mało tego, w wywiadzie z Yedioth Ahranoth stwierdził nawet, że istnieje coś takiego, jak galaktyczna federacja, która czeka na to, by ludzkość była "gotowa na ich ujawnienie".

Polecamy

Jak wyjawił w rozmowie z izraelską publikacją (tłumaczenie na angielski przygotowane zostało przez Jewish Press):

UFO poprosili nas o to, żebyśmy nie potwierdzili, że tutaj są. Ludzkość nie jest gotowa. Donald Trump próbował to zrobić, ale galaktyczna federacja stwierdziła: "Poczekajcie, dajcie ludziom się uspokoić. Nie chcemy wywołać masowej histerii". Najpierw chcą sprawić, że będziemy spokojni i wyrozumiali.

Polecamy

Według niego, kosmici czekają na odpowiedni czas:

Czekali na to, jak ludzkość wyewoluuje i osiągnie wiedzę, czym są statki kosmiczne i kosmos. Jest porozumienie między rządem USA i kosmitami. Oni również starają się zrozumieć, jak działa nasz wszechświat i chcieliby, aby ludzie im pomogli. Na Marsie jest podziemna baza, gdzie przesiadują ich reprezentanci oraz amerykańscy astronauci.

Wyjaśnił, że 5 lat temu byłby pewnie hospitalizowany, a teraz nie ma nic do stracenia. Eshed wierzy, że dostał już wszystkie wyróżnienia i nagrody w swoim życiu, więc nie musi się przejmować swoimi słowami. Pracował jako szef agencji od 1981 roku i odszedł z pozycji w roku 2011. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.