Kosmici z "Marsjanie atakują!" i ikony kina sci-fi kupują w Walmarcie. Zobaczcie zabawną reklamę

31.01.2020 13:22
Kosmici z "Marsjanie atakują!" i ikony kina sci-fi kupują w Walmarcie. Zobaczcie zabawną reklamę Fot. kadr z wideo

Gdzie robią zakupy R2-D2, C-3PO i Flash Gordon? Walmart zaprezentował zabawną reklamę, inspirowaną kinem science fiction.

Super Bowl zbliża się wielkimi krokami. Z tej właśnie okazji liczne marki dosłownie prześcigają się w kreatywnych i zabawnych pomysłach na reklamy. Do wyścigu o tytuł mistrza dołączyła właśnie sieć supermarketów Walmart. Dzięki ich najnowszemu spotowi reklamowemu dowiedzieliśmy się, gdzie zakupy robią ikony kina science fiction.

Kosmici z "Marsjanie atakują!" i ikony kina sci-fi kupują w Walmarcie

Walmart opublikował spot reklamowy, w którym widzimy jak do supermarketu zjeżdżają bohaterowie z najróżniejszych części kosmosu. Pojawiło się miejsce dla postaci z takich hitów jak "Gwiezdne wojny", "Powrót do przyszłości", "Flash Gordon", czy "Arrival". Nawet Strażnicy Galaktyki zawitali w "nasze skromne progi". Szczególną uwagę internautów zwrócił jednak powrót kosmicznych przyjaciół z "Marsjanie atakują!" Tima Burtona.

 
Kreatywnością wykazali się również producenci napoju Mountain Dew. W swojej reklamie odtworzyli kultową scenę z "Lśnienia" Stanleya Kubricka, gdzie w roli Jacka Torrance'a wystąpił gwiazdor popularnego serialu.

Zobacz też: Top 15 - Najlepsze filmy z gatunku science fiction wszech czasów

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.