Pogoda
31.01.2020 13:22

Kosmici z "Marsjanie atakują!" i ikony kina sci-fi kupują w Walmarcie. Zobaczcie zabawną reklamę

Gdzie robią zakupy R2-D2, C-3PO i Flash Gordon? Walmart zaprezentował zabawną reklamę, inspirowaną kinem science fiction.

Foto: kadr z wideo
Foto: kadr z wideo

Super Bowl zbliża się wielkimi krokami. Z tej właśnie okazji liczne marki dosłownie prześcigają się w kreatywnych i zabawnych pomysłach na reklamy. Do wyścigu o tytuł mistrza dołączyła właśnie sieć supermarketów Walmart. Dzięki ich najnowszemu spotowi reklamowemu dowiedzieliśmy się, gdzie zakupy robią ikony kina science fiction.

Kosmici z "Marsjanie atakują!" i ikony kina sci-fi kupują w Walmarcie

Walmart opublikował spot reklamowy, w którym widzimy jak do supermarketu zjeżdżają bohaterowie z najróżniejszych części kosmosu. Pojawiło się miejsce dla postaci z takich hitów jak "Gwiezdne wojny", "Powrót do przyszłości", "Flash Gordon", czy "Arrival". Nawet Strażnicy Galaktyki zawitali w "nasze skromne progi". Szczególną uwagę internautów zwrócił jednak powrót kosmicznych przyjaciół z "Marsjanie atakują!" Tima Burtona.

 
Kreatywnością wykazali się również producenci napoju Mountain Dew. W swojej reklamie odtworzyli kultową scenę z "Lśnienia" Stanleya Kubricka, gdzie w roli Jacka Torrance'a wystąpił gwiazdor popularnego serialu.

Zobacz też: Top 15 - Najlepsze filmy z gatunku science fiction wszech czasów

Tagi: Film News Strażnicy Galaktyki Powrót do przyszłości Marvel Star Wars Groot