Koszulki z logo „Tylko nie mów nikomu” trafiły do sprzedaży. Widzowie wstrząśnięci
Michał Tomaszkiewicz
30.05.2019 14:54
Koszulki z logo „Tylko nie mów nikomu” trafiły do sprzedaży. Widzowie wstrząśnięci Fot. zrzut ekranu

Dokument Tomasza Sekielskiego o problemie pedofilii wśród księży wstrząsnął opinią publiczną. Teraz film znów trafił na usta internautów. Wszystko za sprawą decyzji o sprzedaży koszulek z logo „Tylko nie mów nikomu”.

Tomasz Sekielski pokazał, że dzięki wsparcia internautów można tworzyć reportaże na trudne, często unikane przez media głównego nurtu tematy.

Jego film „Tylko nie mów nikomu”, udostępniony za darmo na platformie YouTube, obejrzało w ciągu dwóch tygodni 21 mln osób. Film emitowany był także w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych i stał się przyczynkiem do gorącej obywatelskiej dyskusji.

Przeczytaj także

Gdy emocje opadły, Tomasz Sekielski publikował na Facebooku wpis, który po raz kolejny podzielił internautów. Tym razem anonsował rozpoczęcie przedsprzedaży koszulek z nazwą i logo filmu.

Koszulki z logo „Tylko nie mów nikomu”. Internauci wstrząśnięci

Sekielski podkreśla w poście prezentującym koszulkę, że nie jest to projekt komercyjny, a cena pokrywa tylko koszt produkcji, obsługi zamówień oraz ewentualnych zwrotów. Dla wielu jednak idea sprzedawania gadżetów związanych z filmem, który przedstawia osobiste tragedie osób molestowanych przez księży, wydaje się być nie na miejscu.

Pod postem informującym o rozpoczęciu sprzedaży można natrafić zarówno na głosy poparcia, jak i sprzeciwu. Popierający akcję podkreślają, że dzięki ich noszeniu problem nie da się usunąć z dyskursu społecznego. Przeciwnicy zarzucają zaś Sekielskiemu, że chce „robić biznes na pedofilii”.

Zobacz także: "Tylko nie mów nikomu" - Tomasz Sekielski potwierdził, że powstanie druga część dokumentu o księżach pedofilach 

Koszulki nie będą oferowane w regularnej sprzedaży. Zamówienia w sklepie internetowym można składać do 9 czerwca 2019 roku. Cena za sztukę wynosi 35 zł.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.