Kot z symbolem Polski Walczącej i leniwiec z Konstytucją. Ten kalendarz na 2021 rok stał się hitem internetu

30.11.2020 17:27
Kot z mlekiem Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Mleczarska firma Kamos pokazała swój kalendarz na 2021, który od razu stał się hitem internetu. Te grafiki to czyste złoto!

Rok 2021 zbliża się wielkimi krokami i warto już rozejrzeć się za fajnym kalendarzem. Spółdzielnia mleczarska Kamos jak co roku postanowiła stworzyć kalendarz ze zdjęciami swoich produktów - m.in. twarogiem, mlekiem czy masłem. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że na każdej grafice mleczne produkty zostały zestawione ze zwierzętami oraz polskimi symbolami. Oto nowy hit internetu.

Polecamy

Kot z symbolem Polski Walczącej i leniwiec z Konstytucją. Ten kalendarz na 2021 rok stał się hitem internetu

Na profilu firmy Kamos na Facebooku pojawił się wpis dotyczący nowego kalendarza oraz zdjęcia grafik na każdy miesiąc - i tak np. w maju zobaczymy leniwca trzymającego przysmak sudecki oraz Konstytucję Rzeczpospolitej Polski. Na sierpniowej grafice pokazano kotka oraz... znak Polski Walczącej, zaś na butelce mleka wisi hełm. To wszytko ma oczywiście nawiązywać do Powstania Warszawskiego.

Jedni internauci są zachwyceni groteskowym kalendarzem, inni dziwią się połączeniu takich przedmiotów i zwierząt na poszczególnych grafikach. Jednym z najpopularniejszych miesięcy jest styczeń, na którym widać 3 wielbłądy oraz mleko, maślankę i kefir. Zapewne miało to nawiązywać do święta Trzech Króli.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.