Kraków. Nagi kierowca jeździł po Rynku Głównym [WIDEO]

22.06.2022 14:39
Kraków. Nagi kierowca jeździł po Rynku Głównym [WIDEO] Fot. Shutterstock (zdjęcie ilustracyjne)

Nagi kierowca szalał samochodem na Rynku Głównym w Krakowie. Wstrząsające nagranie bije rekordy popularności.

Do niecodziennej sytuacji doszło w nocy z niedzieli 19 czerwca 2022 na poniedziałek. Kilka minut po godz. 03:00, na płycie Rynku Głównego pojawiła się jadącą z dużą prędkością Dacia.

Nagi kierowca jeździł po Rynku Głównym w Krakowie

Niebezpieczne zdarzenie zauważył operator miejskiego monitoringu, który skierował na płytę Rynku Głównego wszystkie dostępne patrole służb mundurowych. W trakcie szalonej jazdy kierowca próbował przejechać strażnika miejskiego, któremu cudem udało się ujść z życiem.

W oku kamery operatora monitoringu straży miejskiej, obserwującego rejon Rynku Głównego pojawił się pędzący pojazd. Przerażeni ludzie odskakiwali na bok. O sytuacji został powiadomiony dyżurny, który skierował w ten rejon wszystkie dostępne patrole i na bieżąco instruował je, którędy porusza się auto

– przekazała straż miejska w Krakowie.

W pewnym momencie auto ruszyło w stronę ul. Mikołajskiej oraz ul. Krzyża. Na wysokości ul. Floriańskiej funkcjonariusze wraz z pracownikami MPO zajechali mu drogę i zatrzymali pojazd. Gdy kierowca wyszedł z pojazdu okazało się, że jest całkiem nagi.

Kierowca zaczął uciekać przed mundurowymi. Gdy został ujęty, na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które zabrało go do szpitala.

Zobacz również:  Kora ma swój skwer w Krakowie. Otwarcie odbyło się w 71. rocznicę urodzin artystki

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.