Pogoda
02.05.2019 11:50

Królestwo Cebuli w ofercie PlayStation Plus na maj 2019

Sony oficjalnie zdradziło, jakie tytuły otrzymają subskrybenci usługi PlayStation Plus w maju 2019 roku. Przygotowano dwie gry, z czego jedna plasowała się bardzo wysoko w plebiscytach na tytuł roku.

PlayStaion 4
foto: materiały prasowe

Dzięki abonamentowi PlayStation Plus można nie tylko grać online, lecz także cieszyć się dostępem do ciekawych gier. Sony udostępnia obecnie dwa tytuły dla posiadaczy konsoli PS4 co miesiąc – po przypisaniu ich do konta można w nie grać tak długo, jak ma się aktywny abonament na PS Plus.

W ofercie pojawiają się zazwyczaj hity sprzed lat oraz perełki, które nie doczekały się co prawda sławy największych gier, ale gwarantują spędzenie naprawdę dobrych chwil przed ekranem.

W kwietniu 2019 roku Sony udostępniło posiadaczom subskrypcji PlayStation Plus For Honor oraz The Witness – gry można pobrać do poranka 7 maja 2019 roku. Później dostępna będzie nowa oferta, z której najbardziej zadowolone będą osoby szukające hitu do grania na imprezach ze znajomymi.

I nie mówimy tutaj o Mortal Kombat 11, który okazał się być zaskakująco dobrą grą dla takiego scenariusza – właściciele PlayStation Plus zawitają do Królestwa Cebuli.

Mortal Kombat 11 turniej
Mortal Kombat 11 turniej
Przeczytaj także Mortal Kombat 11. Wzięliśmy udział w turnieju z okazji premiery – to idealna gra na imprezy

PlayStation Plus na maj 2019 – spis gier

W PlayStation Plus na maj 2019 znalazły się dwie gry – Overcooked i What Remains of Edith Finch.

Overcooked powstał z myślą i imprezowych szaleństwach.

"

Overcooked to pełna chaosu kanapowa kooperacyjna gra kulinarna, w którą grać można w pojedynkę lub aż do czterech graczy jednocześnie! Pracując jako zespół, wraz z pozostałymi kucharzami trzeba przygotować, ugotować i podać najróżniejsze, pyszne zamówienia, zanim zezłoszczeni klienci zrezygnują i odejdą. Na wszystkich chętnych czeka tajemnicze Królestwo Cebuli, które jest w niebezpieczeństwie i tylko najwyższej klasy dania mogą je ocalić! W Overcooked gracze przeprawiają się przez wiele okrutnych i niezwykłych kuchni, aby stać się prawdziwymi kuchennym mistrzami zdolnymi pokonać zajadłe zło, które zawładnęło krainą. "

W grę można grać w kilka osób na tej samej konsoli, jeśli więc tylko będziecie posiadać odpowiednią liczbę kontrolerów, Overcooked może stać się gwiazdą imprezy.

playstation_plus_2019_maj_02

What Remains of Edith Finch z kolei to propozycja dla osób, które w grach chciałyby znaleźć coś więcej, niż tylko rozrywkę.

"

What Remains of Edith Finch to zbiór przedziwnych historii zwykłej rodziny zamieszkującej w stanie Waszyngton. Jako tytułowa Edtih, gracze będą musieli przeszukać jej ogromny dom rodzinny w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie dlaczego główna bohaterka jest jedynym żyjącym członkiem swojego rodu. Każda kolejna historia pozwoli graczom przeżyć ostatni dzień życia nowoodkrytych przodków z opowieściami sięgającymi od dalekiej przeszłości do teraźniejszości. "

Zobacz także: >> PlayStation 5 na pierwszej oficjalnej prezentacji. PS4 Pro zmiażdżone <<

Posiadacze aktywnej subskrypcji PlayStation Plus będą mogli pobrać Overcoocked oraz What Remains of Edith Finch od godz. 11:00 7 maja 2019 roku.

Jak oceniacie majowe gry w PlayStation Plus?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry Playstation