Królestwo Cebuli w ofercie PlayStation Plus na maj 2019

Michał Tomaszkiewicz
02.05.2019 11:50
Królestwo Cebuli w ofercie PlayStation Plus na maj 2019 Fot. materiały prasowe

Sony oficjalnie zdradziło, jakie tytuły otrzymają subskrybenci usługi PlayStation Plus w maju 2019 roku. Przygotowano dwie gry, z czego jedna plasowała się bardzo wysoko w plebiscytach na tytuł roku.

Dzięki abonamentowi PlayStation Plus można nie tylko grać online, lecz także cieszyć się dostępem do ciekawych gier. Sony udostępnia obecnie dwa tytuły dla posiadaczy konsoli PS4 co miesiąc – po przypisaniu ich do konta można w nie grać tak długo, jak ma się aktywny abonament na PS Plus.

W ofercie pojawiają się zazwyczaj hity sprzed lat oraz perełki, które nie doczekały się co prawda sławy największych gier, ale gwarantują spędzenie naprawdę dobrych chwil przed ekranem.

W kwietniu 2019 roku Sony udostępniło posiadaczom subskrypcji PlayStation Plus For Honor oraz The Witness – gry można pobrać do poranka 7 maja 2019 roku. Później dostępna będzie nowa oferta, z której najbardziej zadowolone będą osoby szukające hitu do grania na imprezach ze znajomymi.

I nie mówimy tutaj o Mortal Kombat 11, który okazał się być zaskakująco dobrą grą dla takiego scenariusza – właściciele PlayStation Plus zawitają do Królestwa Cebuli.

Przeczytaj także

PlayStation Plus na maj 2019 – spis gier

W PlayStation Plus na maj 2019 znalazły się dwie gry – Overcooked i What Remains of Edith Finch.

Overcooked powstał z myślą i imprezowych szaleństwach.

Overcooked to pełna chaosu kanapowa kooperacyjna gra kulinarna, w którą grać można w pojedynkę lub aż do czterech graczy jednocześnie! Pracując jako zespół, wraz z pozostałymi kucharzami trzeba przygotować, ugotować i podać najróżniejsze, pyszne zamówienia, zanim zezłoszczeni klienci zrezygnują i odejdą. Na wszystkich chętnych czeka tajemnicze Królestwo Cebuli, które jest w niebezpieczeństwie i tylko najwyższej klasy dania mogą je ocalić! W Overcooked gracze przeprawiają się przez wiele okrutnych i niezwykłych kuchni, aby stać się prawdziwymi kuchennym mistrzami zdolnymi pokonać zajadłe zło, które zawładnęło krainą.

W grę można grać w kilka osób na tej samej konsoli, jeśli więc tylko będziecie posiadać odpowiednią liczbę kontrolerów, Overcooked może stać się gwiazdą imprezy.

playstation_plus_2019_maj_02 Fot. foto: materiały prasowe

What Remains of Edith Finch z kolei to propozycja dla osób, które w grach chciałyby znaleźć coś więcej, niż tylko rozrywkę.

What Remains of Edith Finch to zbiór przedziwnych historii zwykłej rodziny zamieszkującej w stanie Waszyngton. Jako tytułowa Edtih, gracze będą musieli przeszukać jej ogromny dom rodzinny w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie dlaczego główna bohaterka jest jedynym żyjącym członkiem swojego rodu. Każda kolejna historia pozwoli graczom przeżyć ostatni dzień życia nowoodkrytych przodków z opowieściami sięgającymi od dalekiej przeszłości do teraźniejszości.

Zobacz także: >> PlayStation 5 na pierwszej oficjalnej prezentacji. PS4 Pro zmiażdżone <<

Posiadacze aktywnej subskrypcji PlayStation Plus będą mogli pobrać Overcoocked oraz What Remains of Edith Finch od godz. 11:00 7 maja 2019 roku.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.