Krzysztof Jackowski boi się własnej przepowiedni: "Przez najbliższe 3,5 roku będzie się działo dużo złego"

18.05.2020 17:38
Krzysztof Jackowski boi się własnej przepowiedni|undefined Fot. Kamil JURKOWSKI/East News

Słynny polski jasnowidz Krzysztof Jackowski ma bardzo niepokojącą wizję przyszłości: "Boję się swojej przepowiedni".

Wizje Krzysztofa Jackowskiego często sprawdzają się w stu procentach. Jasnowidz przepowiedział zawalenie się hali na Śląsku, trzęsienie ziemi w Japonii, kryzys imigracyjny czy rozpad Unii Europejskiej. Jackowski przyczynił się również do odnalezienia kilku zaginionych osób m.in. Dawida Żukowskiego (w tej sprawie o pomoc poprosiła go Policja) czy Piotra Woźniaka-Staraka.

Krzysztof Jackowski boi się swojej przepowiedni

Jackowski przewidział również, że wydarzy się coś, co sprawi, że kandydatka PO całkowicie straci poparcie. Mówił też, że Polskę czeka duży problem w rolnictwie. Słynny jasnowidz przewiduje strajki i waśnie z UE.

Przeczytaj także

Ty razem Krzysztof Jackowski podzielił się wizją przyszłości, która jest tak zatrważająca, że sam boi się tego, co nadejdzie. Najsłynniejszy jasnowidz, przypomniał, że od kilku lat ostrzegał przed zmianami, które przyniesie rok 2020.

Krzysztof Jackowski: "Przez najbliższe 3,5 roku będzie się działo dużo złego"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski w rozmowie z "Faktem" powiedział między innymi:

Kilka lat temu mówiłem, że rok 2019 będzie ostatnim w miarę spokojnym, a rok 2020 obedrze nas ze złudzeń, i że pokój na świecie zostanie zachwiany. Mówiłem też, że przed wielką wojną na świecie ludzie będą bali się oddychać. Nie wiedziałem wówczas, co to znaczy. A teraz, nosimy maseczki, stoimy 2 metry od siebie, bo... boimy się oddychać. Zaznaczam, to są moje słowa sprzed około 4 lat. Boję się tej swojej przepowiedni.

Krzysztof Jackowski przepowiedział także, co nas czeka w ciągu najbliższych kilku lat. Zdaniem wróżbity kryzys gospodarczy, wywołany pandemią koronawirusa, może zaostrzyć konflikt między niektórymi krajami.

Przez najbliższe 3,5 roku będzie się działo dużo złego. Trzeba spojrzeć na Europę i Bliski Wschód. Europa może doznać poważnej destrukcji. Pytanie, czy niektóre państwa nie myślą o tym, żeby Unię Europejską rozerwać, zwłaszcza po pandemii, kiedy nastąpi ogromny kryzys gospodarczy. W moim odczuciu zacznie się bardzo niedobrze dziać w Europie. Ta rzeczywistość po pandemii nie będzie już taka sama, będzie się rozrywać. Świat stoi w obliczu wojny i w tym roku będziemy mieli tego mocną świadomość

Najbardziej ceniony polski wróżbita, Krzysztof Jackowski, zajmuje się przewidywaniem przyszłości od ponad 20 lat

Wieszcz z Człuchowa pomógł już w odnalezieniu ponad 700 osób i w rozwiązaniu ponad 1000 innych zagadek oraz tajemnic, takich jak odnalezienie dzieł sztuki, zwierząt, czy też zagubionych dokumentów.

Zobacz również: Jasnowidz Jackowski przepowiedział, jakie będzie lato 2020. Przepowiednia nie napawa optymizmem

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.