Krzysztof Jackowski o pandemii COVID-19: "W tym roku nie będzie lekko". Szykują się nowe obostrzenia?

22.01.2021 15:36
Jasnowidz Jackowski Fot. JAN BIELECKI/Dzien Dobry TVN/Ea

Krzysztof Jackowski od dawna wieszczy, że najbliższe miesiące mogą być dla nas pełne niepokoju, nie tylko z powodu pandemii. Co przewiduje tym razem?

Krzysztof Jackowski po raz kolejny zabiera głos w sprawie tego, co nas czeka w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Ulubiony wróżbita Polaków tym razem odniósł się do obostrzeń, które jego daniem będą obowiązywać w najbliższym czasie oraz obecnej sytuacji politycznej w Polsce.

Przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego

Niestety i tym razem słynny wróżbita nie ma dobrych wieści. Według jego słów pandemia zacznie się rozwijać jeszcze bardziej.

Rząd mówi, że do końca tego miesiąca zacznie luzować. Pod tym względem tak się zastanawiam, zacznie dziać się coś zupełnie odwrotnego. Nagle zaczną się przyrosty. Rząd w najbliższym czasie zacznie się zachowywać w taki sposób, że zacznie wszystko ignorować, co jest protestem. Nawet te protesty, co się teraz zaczęły, będą przez rząd ignorowane. Rząd nie zrobi w tym żadnego radykalnego kroku. Będzie to bagatelizował.

 - mówi Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Wróżbita z Człuchowa jest również częstym gościem opiniotwórczego vlogera Krzysztofa Woźniaka z kanału "Wideoprezentacje" na którym również przekazuje swoje wizje dla Polski i dla świata.

Jak twierdzi Jackowski niestety już wkrótce mocno odczujemy wprowadzone zmiany i restrykcje a łamanie przepisów będzie surowo karane.

W tym roku nie będzie tak lekko i nawet jeśli obostrzenia ustąpią, bo na pewno rząd, jeżeli chodzi o restauracje, odpuści, żeby się nie kompromitować, powstaną takie restrykcje dla właścicieli restauracji, dyskotekę, że będziemy to czuć (...) Dziś noszenie maseczki wręcz nie podlega dyskusji. W tamtym roku podlegało i dużo osób tego nie przestrzegało. Przepisy w tym kierunku będą się coraz bardziej wyostrzały i będą bezdyskusyjnie.

Pod koniec 2020 Jackowski mówił o rozpadzie Unii Europejskiej. Zdaniem profety może nas uratować odejście od socjalnego funkcjonowania na rzecz bardziej ekonomicznego podejścia.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Zobacz również: Kula ognia nad południową Polską. Sieć obiegły nagrania tajemniczego zjawiska [WIDEO]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.