Krzysztof Jackowski, słynny polski jasnowidz, przepowiedział, że nadciąga zima stulecia w 2018

Romana Makówka
13.11.2018 15:16
Zima w Warszawie |undefined Fot. East News/WOJCIECH TRACZYK

Tym razem Jackowski ostrzega Polaków przed uderzeniem zimna, które nastąpić ma już wkrótce. Według jego słów w 2018 roku musimy się spodziewać zimy stulecia.

Polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski, zajmuje się przewidywanie przyszłości od ponad 20 lat. Wróżbita z Człuchowa pomógł już w odnalezieniu ponad 700 osób i w rozwiązaniu ponad 1000 innych zagadek i tajemnic, takich jak odnalezienie dzieł sztuki, poszukiwanie zwierząt, czy też zagubionych dokumentów. Z niezwykłym mężczyzną od lat współpracują organy państwowe pokroju policji czy prokuratury, zaś Komenda Główna Policji oficjalnie potwierdziła zdolności Krzysztofa Jackowskiego.

Tym razem jasnowidz postanowił ostrzec Polaków przed nadchodzącą, groźną zimą, jakiej nie było od lat.

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski Fot. foto: East News/Michal WARGIN

Jasnowidz ma na swoim koncie tysiące wiarygodnych przepowiedni. Trafnie przewidział choćby bombardowania Amerykanów na Bliskim Wschodzie. Pomógł również Policji w słynnej sprawie ustalenia losów 2-letniego Szymona, który został zabity przez swoich rodziców. W grudniu 2010 roku opowiedział także o swej wizji, w której zobaczył wielkie trzęsienie ziemi, które poruszy świat w 2011 roku. Wtedy również zapowiedział spadek poparcia od Platformy Obywatelskiej. Jak pamiętamy, rok później w Japonii rzeczywiście miało miejsce trzęsienie ziemi, a w PO zaczął się kryzys. Jasnowidz prowadzi swój kanał na YouTube, na którym opowiada  o swoich wizjach i dokładnie je analizuje.

>> Zobacz także: Jasnowidząca z Wisły przepowiedziała napływ nielegalnych imigrantów do Polski? <<

Zima stulecia 2018 - kiedy nadejdzie? Przepowiednia

Tym razem Jackowski miał wizję dotyczącą zimy 2018/2019. Według jasnowidza mamy ogromne powody do obaw. Jeszcze w tym roku kalendarzowym czekają nas ogromne uderzenia zimna. Mamy się czego obawiać, bowiem według słów Pana Krzysztofa czekają nas katastrofalne nawałnice, wielkie mrozy, oszronione szyby samochodów i lód na drogach. Grudzień 2018 zacznie się bardzo ciepło ale zaraz potem doświadczymy poważnego ataku zimy. Jackowski zapowiada obfite opady śniegu i tęgie mrozy już pomiędzy 15 a 24 grudnia 2018. Potem pogoda nieco odpuści, by powrócić w styczniu i lutym ze zdwojoną siłą. Jak twierdzi jasnowidz: w stosunku do innych zim, w ostatnich ośmiu, dziewięciu latach, to będzie wyjątkowo mroźna zima. Styczeń i luty będzie tak zimny, że ciężko go będzie porównać do tych, które pamiętają najmłodsi.

>> Zobacz też: Baba Wanga i Krzysztof Jackowski przewidzieli datę III Wojny Światowej? <<

Czy powinniśmy się obawiać arktycznej zimy w 2018?

Jak dotąd za zimę zeszłego stulecia uznaje się tę sprzed 40 lat. Na przełomie 1978 i 1979 roku opady śniegu były tak intensywne, że na kilka tygodni sparaliżowały cały kraj. Gwałtowne śnieżyce, wielogodzinne zamiecie i straszliwe mrozy sprawiły, że Polska pogrążyła się w chaosie. Zasypanych zostało ponad 18 tysięcy kilometrów dróg. Na północy kraju zaspy dochodziły do 3,5 metra, w większości miast nie działała komunikacja miejska, odwołano około 800 pociągów lokalnych i podmiejskich, ponieważ mróz spowodował, że popękały szyny, a zwrotnice zamarzały. Brakowało surowców energetycznych, więc pomimo tragicznego zimna kaloryfery były zimne i brakowało ciepłej wody. Odcięte od świata były całe wsie. a ich mieszańcy nie byli w stanie dotrzeć do lekarza, po zakupy czy do pracy.

Czy przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego i tym razem się spełni? Miejmy nadzieję, że nie. Ale na wszelki wypadek można zacząć gromadzić zapasy świec i konserw.

Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.