Krzysztof Jackowski wziął udział w #Hot16Challenge. Jasnowidz rapuje o koronawirusie [WIDEO]

02.06.2020 11:33
Krzysztof Jackowski w Hot16Challenge|north Fot. Michal Wozniak/East News

Najsłynniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski, nagrał swoją wersję #Hot16Challeng. Co w niej ujawnił? Zobacz wideo!

#hot16challenge nadal cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Udział w nim wzięli już między innymi Dawid Podsiadło, Agnieszka ChylińskaJanusz Korwin-Mikke, prezydent Polski, Andrzej Duda oraz Nergal. Do muzycznej akcji postanowił przyłączyć się również najsłynniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski.

Jackowski nagrał #Hot16Challenge: Co śpiewa o koronawirusie?

Jasnowidz z Człuchowa podszedł do wyzwania bardzo profesjonalnie, jednak największą uwagę internautów przykuł tekst, który ujawnia przerażającą prawdę o pandemii Covid-19.

Przeczytaj także

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział koronawirusa dawno temu, a od początku wybuchu pandemii wypowiadał się w sprawie śmiertelnego zagrożenia i dalszych losów ludzkości. Wieszcz z Człuchowa twierdził, że koronawirus nie jest aż tak groźny, jak skutki, które wywoła.

Krzysztof Jackowski #Hot16Challenge: "Pandemia wyssana, wolność zabrana" 

Podkład do piosenki specjalnie dla jasnowidza przygotował zespół Kokon z Chojnic, który wcześniej nominował Jackowskiego do wyzwania. Słowa nawiązują do przepowiedni jasnowidza: "pandemia wyssana, wolność zabrana", "to wszystko przestrzeń, czego nie rozumiesz jeszcze?".

Słynny jasnowidz nawiązuje do historii pandemii i twierdzi, że została ona przekłamana. Opowiada także o swoich nadprzyrodzonych zdolnościach opierających się na słyszeniu głosów oraz widzeniu więcej niż inni. Krzysztof Jackowski rapuje także o swojej życiowej misji, która jego zdaniem polega na tłumaczeniu ludziom rzeczywistości, która i dla niego jest zagadką.

Zobacz również: Jasnowidz Jackowski przepowiedział, jakie będzie lato 2020. Przepowiednia nie napawa optymizmem

Wizje Krzysztofa Jackowskiego często sprawdzają się w stu procentach. Jasnowidz przepowiedział zawalenie się hali na Śląsku, trzęsienie ziemi w Japoniikryzys imigracyjny czy rozpad Unii Europejskiej. Jackowski przyczynił się również do odnalezienia kilku zaginionych osób m.in. Dawida Żukowskiego (w tej sprawie o pomoc poprosiła go Policja) czy Piotra Woźniaka-Staraka. Przewidział również, że wydarzy się coś, co sprawi, że kandydatka PO całkowicie straci poparcie.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.