Krzysztof Krawczyk "wyrusza" w trasę koncertową. Fani i internauci są w szoku

22.11.2021 16:16
Krzysztof Krawczyk "wyrusza" w trasę koncertową. Fani i internauci są w szoku Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

5 kwietnia 2021 zmarł Krzysztof Krawczyk. Słynny wokalista został pochowany 10 kwietnia na cmentarzu w Grotnikach niedaleko Łodzi. Teraz "wyrusza" w trasę koncertową.

Podczas pogrzebu słynnego wokalistę żegnały tłumy fanów i zaprzyjaźnionych gwiazd. Zaraz po pogrzebie, żona wokalisty, Ewa Krawczyk razem z menadżerem Andrzejem Kosmalą rozpoczęli prace nad projektem nagrobka, którego ostateczna wersja wzbudziła ogromne emocje zarówno wśród fanów, jak i przypadkowych internautów.

Krzysztof Krawczyk "wyrusza" w trasę koncertową

Nie inaczej jest z zapowiadaną trasą, podczas której 30 czołowych wokalistów polskiej estrady wykona największe przeboje "w duecie" z Krawczykiem.

Polecamy

Trasa koncertowa pod patronatem Ewy Krawczyk i Andrzeja Kosmali na rozpocząć się w kwietniu 2022 roku i potrwać aż do listopada. Promuje ją plakat ze zdjęciem artysty, który zdaniem wielu sugeruje, że jest to trasa, w której zmarły artysta weźmie udział osobiście.

Jak podają organizatorzy, podczas koncertów "rozbrzmią kultowe hity zmarłego wokalisty". Występy "zostaną uświetnione udziałem 30 czołowych wokalistów polskiej sceny muzycznej, którzy wystąpią w duecie z Krawczykiem oraz Royal Symphony Orchestra".

Internauci są jednak oburzeni taką formą promocji. W komentarzach czytamy między innymi:

Jeżeli koncert miałby się odbyć i tą trasę to powinno się zmienić nazwę ku pamięci pana Krawczyka

- pisze jedna z internautek.

Pojadę, jeśli Krzysiu wystąpi na scenie z Czesiem Niemenem lub innym Krzysiem, Klenczonem. Weźcie, pokombinujcie, jakieś hologramy albo seans spirytystyczny. Dla chcącego nic trudnego...

-pisze ktoś inny.

Teraz już wiem, po co ta fotowoltaika na grobie to będzie występ z grobu

- ironizuje kolejna z komentujących wydarzenie osób.

Hologramy zmarłych gwiazd

Nie jest to pierwszy taki pomysł mający sprawić, że zmarła osoba "zaśpiewa" dla swoich fanów. Ronnie James Dio, który uważany jest za jednego z najlepszych metalowych wokalistów wszech czasów zaśpiewał na Wacken Open Air z zaświatów. Firma Eyelussion stworzyła trójwymiarowy hologram wokalisty, który był tak realistyczny, że fani mogli poczuć się jak na prawdziwym koncercie Dio.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.