Krzysztof Skiba "dziękuje" Kaczyńskiemu za horrendalne ceny nad morzem: "Kasę zjadły socjale dla patologii"

11.06.2021 12:38
Krzysztof Skiba Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

W internecie zrobiło się głośno o "paragonach grozy". Ceny nad morzem są wyjątkowo wysokie i Krzysztof Skiba wyjaśnił, że za taką sytuację jest odpowiedzialna partia rządząca.

Rząd luzuje kolejne obostrzenia na wakacje i Polacy już zaczynają planować odpoczynek nad polskim morzem. Niestety można zauważyć gołym okiem, że ceny w restauracjach czy sklepach są wyższe niż wcześniej. Sprawę skomentował Krzysztof Skiba, który "podziękował" Kaczyńskiemu za inflację wyjaśniając, że jest to spowodowane m.in. "socjalami dla patologii".

Polecamy

Krzysztof Skiba "dziękuje" Kaczyńskiemu za horrendalne ceny nad morzem: "Kasę zjadły socjale dla patologii"

Muzyk często komentuje bieżącą sytuację w naszym kraju i tym razem postanowił wypowiedzieć się w temacie drożyzny panującej nad polskim morzem. W poście Krzysztofa Skiny na Facebooku możemy przeczytać:

Wkurzają mnie te NAIWNE teksty o cenach ryb nad morzem. Kolejni zszokowani publikują w necie paragony i płaczą, że drogo, że skandal. No rzeczywiście ku*wa, szok i niedowierzanie. Jest taki cwany pomysł na życie: zjeść ciastko i mieć ciastko. To oczywiście niemożliwe, ale większość cały czas wierzy, że tak się da.

Ceny benzyny czy zakupów w sklepie spożywczym są znacznie większe niż poprzednio. Dlaczego? Skiba podsumowuje:

Ale co się dziwić skoro pod rządami PiS jesteśmy LIDERAMI INFLACJI w Europie. Zjedliśmy ciastko, a ono ku naszemu zaskoczeniu się nie pojawiło. Trzeba za drugie ciasteczko zapłacić więcej niż za pierwsze. Proste.

Skiba nie pozostawił suchej nitki na politykach:

Kasę zjadł Sasin na wybory, Szumowski na respiratory, Rydzyk na swoje interesy, Kurski na propagandę i rząd na swoje pomysły w stylu elektrownia w Ostrołęce, czy kopanie rowu na Mierzei i sto innych zupełnie nieopłacalnych, przy których jednak sporo zarobią ich rodziny i kumple. Resztę kasy wyssała walka z wirusem i socjale dla patologii.

Co więcej, "dziękuje" Kaczyńskiemu za taki stan rzeczy. Uważa, że pieniądze są bezmyślnie wydawana na pomoc socjalną:

Ktoś za to wszystko musi zapłacić. Na przykład MY tankując benzynę czy kupując rybę z frytkami na plaży. Dziękujemy Ci Jarosławie! Tak za każdym razem powinniśmy mówić, gdy płacony rachunek powoduje wytrzeszcz oczu całej rodziny.

Przeczytajcie cały wpis Skiby:

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.