Fani chcą, żeby Kudłaty z bajki "Scooby-Doo" wystąpił w "Mortal Kombat XI"

Kamil Kacperski
28.01.2019 14:42
Kudłaty i Mortal Kombat|undefined Fot. kadr z wideo/materiały prasowe

Marvel Studios i ich "najambitniejszy crossover wszech czasów" może się schować - fani postanowili, że chcą walczyć Kudłatym w "Mortal Kombat XI". Powstała nawet w tej sprawie petycja.

Na razie nie poznaliśmy jeszcze całej obsady "Mortal Kombat XI", a fani już teraz chcą dodatkowe postaci w ramach DLC. Oprócz postaci pochodzących z uniwersum DC albo Marvela, wielbiciele bijatyki postanowili, że chcieliby zagrać w bijatykę... Kudłatym z serii bajek "Scooby-Doo". Są na tyle zdeterminowani, że przygotowali nawet petycję na stronie Change.org, która zebrała ponad 44 tysięcy podpisów. 

Organizacja zwana Woken News Network jest odpowiedzialna za petycję. Niestety opisie nie dowiemy się za dużo o powodach, dla których Kudłaty powinien się pojawić w "Mortal Kombat XI":

Woken News Network postanowiło zainicjować ważną sprawę - sprawnie, by Kudłaty był postacią DLC w nadchodzącym "Mortal Kombat XI".

To odezwa do Warner Bros. Interactive Entertainment, by dać fanom wojownika, którego definitywnie potrzebują.

Kudłaty w Mortal Kombat XI?

Dodatkowym walorem estetycznym petycji na portalu Change.org jest zdjęcie, które przedstawia Kudłatego jako postać z "Dragon Balla Z" z logotypem "Mortal Kombat XI":

kudłaty Fot. foto: change.org

Mortal Kombat XI - kiedy premiera?

"Mortal Kombat 11" trafi do sprzedaży 23 kwietnia 2019 roku na komputery osobiste oraz konsole Playstation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Natomiast już w piątek 7 grudnia 2018 roku ruszyła przedsprzedaż, dzięki której można otrzymać dostęp do postaci Shao Kahna i bety "Mortal Kombat 11". 

My jako redakcja Antyradia.pl wspieramy inicjatywę całym sercem. 

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.