Kudłaty nie pojawi się w "Mortal Kombat 11" - informację potwierdzili twórcy

Kamil Kacperski
06.02.2019 14:41
Kudłaty w Mortal Kombat 11|undefined Fot. kadr z wideo/materiały prasowe

Niestety, tym razem memosferze nie udało się wpłynąć na decyzje twórców wielkiej gry wideo - NetherRealm poinformowało bowiem, że Kudłaty z bajki "Scooby-Doo" nie pojawi się w "Mortal Kombat 11".

We wtorek 5 lutego 2019 roku twórcy "Mortal Kombat 11" wzięli udział w streamie dotyczącym swojej nadchodzącej gry - ogłoszono pełną obsadę produkcji (w tym zaprezentowali Kabala i Gerasa), a także odpowiedzieli na kilka pytań związanych z produkcją. Sesja Q&A rozpoczęła się od najważniejszego pytania, które wszyscy fani chcieli zadać NetherRealm:

CZY KUDŁATY BĘDZIE W MORTAL KOMBAT 11?

Krótka odpowiedź brzmi: nie, oczywiście, że Kudłaty nie pojawi się w "Mortal Kombat 11". Twórcy postanowili trochę potrollować fanów, mówiąc im, że deweloperzy mają oddzielne pokoje przeznaczone dla petycji tworzonych przez graczy, do którego codziennie przychodzą wszyscy pracownicy poszukujący inspiracji do tworzenia gier wideo. Niestety, według NetherRealm, Kudłaty nie zasłużył na znalezienie się w obsadzie "Mortal Kombat 11" (fragment od ok. 1:02:00). Mało tego - jeden z twórców określił Kudłatego "martwym memem"! Cóż za bezczelność wobec najpotężniejszej postaci w historii anime.

A tak naprawdę to szkoda, bo dodanie do "Mortal Kombat 11" tak nietypowej postaci jak Kudłaty, mogłoby spotkać się z ciepłym przyjęciem osób, które kupiłyby grę "dla memu". Oprócz tego niewątpliwie ubarwiłyby rozgrywkę w nadchodzącej bijatyce, a twórcy zaprezentowaliby dystans do siebie oraz szacunek dla fanów - w końcu jakby nie patrzeć, 300 tysięcy podpisów pod petycją na Change.org robi wrażenie.

Przeczytaj także

Kiedy premiera Mortal Kombat 11?

"Mortal Kombat 11" trafi do sprzedaży 23 kwietnia 2019 roku na komputery osobiste oraz konsole Playstation 4, Xbox One i Nintendo Switch. W piątek 7 grudnia 2018 roku ruszyła przedsprzedaż, dzięki której można otrzymać dostęp do postaci Shao Kahna i bety "Mortal Kombat 11". 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.