Pogoda
06.08.2019 15:53

Kultowy serial dostanie własną serię klocków LEGO

"Przyjaciele" przejmą władzę nad umysłami najmłodszych i pokażą jak dziecinni są dorośli.

LEGO przyjaciele
źródło: https://twitter.com/LEGO_Group/status/1158709415480045568

Możemy udawać, że klocki LEGO to zabawki dla dzieci, ale takie określenie byłoby krzywdzące i nieprawdziwe. Składanie i kolekcjonowanie klocków LEGO to dla wielu dorosłych to nadal hobby i sposób na odprężenie.

W ostatnich latach same klocki zeszły jednak na drugi plan. Promowano głównie filmy pełnometrażowe, seriale i gry wideo, podczas gdy zestawy tworzone były z myślą o hobbystach, dla których złożenie Sokoła Millenium z 75 tysięcy klocków to idealny sposób na miłą sobotę.

kadr z filmu Park Jurajski
kadr z filmu Park Jurajski
Przeczytaj także Powstał zestaw LEGO z "Parku Jurajskiego". W jego skład wchodzi półnaga figurka Jeffa Goldbluma

Jednak połączenie kultowych klocków z serialem, na którym wychowało się całe pokolenie, nie może się nie udać. I jest to idealny sposób na pobudzenie na nowo miłości do najlepszych klocków na świecie.

Jak poinformował oficjalny Twitter duńskiej firmy, najnowsza seria LEGO będzie przedstawiała Monikę, Chandlera, Rossa, Phoebe, Joego i Rachel. Czyli szóstki bohaterów jednego z największych telewizyjnych hitów w historii - "Przyjaciół".

Nie wiemy jeszcze, czy poza głównymi bohaterami  zobaczymy wśród klocków Gunthera albo małpkę Marcela. Pozostaje nam jednak trzymać mocno kciuki. Nie wyobrażamy sobie w końcu Central Perk bez najpopularniejszego telewizyjnego baristy.

To, co jednak najbardziej cieszy w związku z tym newsem to fakt, że mamy usprawiedliwienie, aby odpalić Netlifxa i znowu obejrzeć wszystkie 10 sezonów.

I wspominać utraconą młodość.

Zobacz także:  Najlepsze odcinki „Przyjaciół” na 24. urodziny serialu

Najlepszy sitcom lat 90-tych to

Tagi: Duperele