Kup sobie Spider-Drona
Kamil Dachnij
25.05.2017 16:40
Kup sobie Spider-Drona Fot. kadr z filmu

Firma Skyrocket Toys oficjalnie rozpoczęła sprzedaż Spider-Drone'a – urządzenia, jakie widzimy w zwiastunach „Spider-Man: Homecoming”. 

Spider-Drone to urządzenie do inwigilacji, które używa Człowiek-Pająk w nadchodzącym reebocie „Spider-Man: Homecoming”. O jego istnieniu wiemy dzięki zwiastunom do filmu. Niewielki dron sprawdzi się w sam raz dla kolekcjonerów różnych gadżetów związanych z popkulturą. To właśnie w tę grupę odbiorców uderzać będzie firma Skyrocket Toys, która postanowiła stworzyć replikę Spider-Drona. Choć już dziś możemy zamawiać pierwsze egzemplarze, to oficjalna dystrybucja rynkowa odbędzie się w lipcu 2017 roku, czyli w miesiącu premiery nowego filmu ze Spider-Manem. Zobaczcie to cacko:

Jakie funkcje posiada Spider-Drone? Przednie i tylne światła LED, kontrolę głosową oraz sterowany automatycznie lub manualnie tryb lotu. Rzecz jasna to wciąż jest zabawka, ale zawierająca całkiem niezłe funkcje. Choć nikt nie stanie się Spider-Manem dzięki jej posiadaniu, to jednak rzecz wygląda na tyle interesująco, że warto sobie ją sprawić. Do zakupienia będą dwie wersje – jedna za 89,99, a druga za 149,99 dolarów. Ani szczególnie tanio, ani szczególnie drogo. Wersja droższa będzie umożliwiać użytkownikom nagrywanie wideo w jakości HD oraz jego udostępnianie.

„Spider-Man: Homecoming”, który uderzy w nasze kina 14 lipca 2017 roku to już trzecia próba Hollywood przeniesienia przygód ikony Marvela z innym aktorem. Dwaj wcześniejsi, czyli Toby Maguire i Andrew Garfield, byli generalnie dobrze oceniani, zatem przed Tomem Hollandem niełatwa próba. Jednak jego cameo w „Kapitanie Ameryka: Wojna bohaterów” z 2016 roku pokazało, że może się ze swojej roli wywiązać nadzwyczaj dobrze. Poza nim w filmie zobaczymy także Roberta Downey Jr.’a jako Tony’ego Starka oraz Michaela Keatona jako przeciwnika Vulture’a. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.