Pogoda
14.12.2018 15:27

LEGO The Hobbit za darmo na Humble Bundle

Tak wyglądały najbardziej imponujące crossovery w historii, zanim przywłaszczył je sobie Marvel - LEGO The Hobbit to historia Bilbo, Gandalfa i stada krasnoludów wybierających się z wizytą do smoka Smauga.

LEGO The Hobbit
foto: materiały prasowe

Gra dostępna jest za darmo w Humble Bundle – tym razem jednak nie wystarczy wejść na stronę, żeby zgarnąć klucz aktywujący grę na Steamie. Warunkiem jego otrzymania jest bowiem zasubskrybowanie newslettera.

Otrzymywanie wiadomości – w tym o kolejnych dostępnych za darmo tytułach – wydaje się być całkiem uczciwą ceną za grę, która w momencie premiery kosztowała ponad 100 zł.

Jeśli skusicie się na odebranie LEGO The Hobbit za darmo, pamiętajcie że podstawowa wersja gry pokazuje wydarzenia opisane w filmach „Hobbit: Niezwykła podróż” oraz „Hobbit: Pustkowie Smauga” – pozostała część rozgrywki dostępna jest w postaci dodatku, który trzeba będzie sobie dokupić.

LEGO The Hobbit pokazuje wydarzenia opisane w opowiadaniu Tolkiena w humorystyczny sposób – owszem, scenariusz jest taki sam jak w filmach Petera Jacksona, ale sposób prezentowania poszczególnych wydarzeń skoncentrowany jest na generowaniu uśmiechów.

Hobbit w wersji LEGO jest tytułem stawiającym na akcję – gracz będzie zmuszony do walki z licznymi przeciwnikami oraz do wykonywania zadać uważanych przez grę za niezbędne do ruszenia fabuły naprzód. Trzeba więc będzie się skradać, skakać po platformach, a nawet wytężać szare komórki podczas zmagań z zagadkami logicznymi.

LEGO The Hobbit za darmo na Humble Bundle – do kiedy dostępna jest gra?

LEGO The Hobbit można otrzymać za darmo do 15 grudnia 2018 do godz. 19. – liczba kluczy przeznaczonych na prezenty jest ograniczona, nie ma więc co czekać na ostatnią chwilę z decyzją o przyjęciu gry do swojej biblioteki.

Warto także zainteresować się trwająca równolegle Zimową Wyprzedażą GOG, w ramach której można otrzymać całkiem za darmo (i bez kruczków polegających na zapisywaniu się do newslettera) Full Throttle Remastered – odświeżoną graficznie i dźwiękowo wersję jednej z najlepszych przygodówek w historii.

Którą grę wolicie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry