Lady Gaga nagrała piosenką do "Top Gun: Maverick". Posłuchaj "Hold My Hand" [WIDEO]

04.05.2022 16:35
Lady Gaga Fot. Invision/Invision/East News

Jak brzmi piosenka promująca nowy film "Top Gun: Maverick"? Posłuchajcie najnowszy utwór Lady Gagi.

Lady Gaga zaprezentowała nowy singiel "Hold My Hand", który nagrała do filmu "Top Gun: Maverick" z Tomem Cruise’em w roli głównej. Film trafi do kin w Polsce już 27 maja.

Polecamy

Lady Gaga nagrała piosenką do "Top Gun: Maverick". Posłuchaj "Hold My Hand" [WIDEO]

Za produkcję nagrania "Hold My Hand" odpowiadają Lady Gaga i BloodPop, których wspomagał Benjamin Rice. Ponadto, filmowa wersja piosenki wzbogacona została o produkcję i aranżację Harolda Faltermyera oraz Hansa Zimmera.Tak Lady Gaga napisała o tej piosence na swoim Instagramie:

Kiedy pisałam piosenkę do filmu "Top Gun: Maverick", nie zdawałam sobie sprawy, jak wielu warstw filmu będzie dotykać, ani jak bardzo będzie się odnosić do mojej własnej psychiki oraz do natury świata, w którym przyszło nam żyć. Pracowałam nad tym utworem od lat, wciąż go doskonaląc i próbując nadać mu nasz styl i charakter. Chciałam stworzyć piosenkę, w której dzielimy się naszą głęboką potrzebą bycia zrozumianym i próbą zrozumienia siebie nawzajem, tęsknotą za bliskością, gdy czujemy się tak daleko, ale i umiejętnością doceniania bohaterów życia. 

Posłuchajcie, jak brzmi kawałek "Hold My Hand":

Polecamy

"Top Gun" Maverick": Kiedy premiera filmu z Tomem Cruisem?

Światową premierę filmu "Top Gun: Maverick" wyznaczono na 27 maja. Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być - na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny.

Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller) o kryptonimie „Rooster”, synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim „Goose”, który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.