Lady Gaga w Cyberpunku 2077. Tajemnicze spotkanie w siedzibie CDP

Michał Tomaszkiewicz
14.03.2019 15:17
Lady Gaga w Cyberpunku 2077. Tajemnicze spotkanie w siedzibie CDP Fot. kadr z wideo

Dobrze poinformowane, pragnące pozostać anonimowymi źródła donoszą, że Lady Gaga była widziana w warszawskim studio CD Projekt RED. Wszystko ma podobno związek z szykowanym na E3 2019 pokazem Cyberpunka 2077. Nieśmiało mówi się nawet o zdradzeniu daty premiery.

Cyberpunk 2077 przez długie lata tworzony był w całkowitej tajemnicy – od chwili rozpoczęcia prac nad tytułem do pokazania pierwszego zwiastuna gry minęło dobrych 6 lat. CD Projekt RED po długim namyśle zdecydował się nawet na pokazanie gameplaya z wczesnego stadium gry, prezentowanego na E3 i Gamesconie tylko na zamkniętych pokazach dla mediów.

Po tym gorącym okresie intensywność zdradzania nowych informacji na temat Cyberpunka 2077 wróciła do poziomu znanego sprzed premiery zwiastuna – z okazjonalnymi przeciekami czy pojedynczymi zdaniami wypowiadanymi przez twórców przy okazji innych tematów.

Wygląda na to, że CD Projekt RED szykuje na E3 2019 mocne uderzenie – w mediach zaczęły pojawiać się informacje o współpracy zawartej przez studio z Lady Gagą. Piosenkarka i aktorka miała nawet odwiedzić warszawskie studio CDP, gdzie – prawdopodobnie – uczestniczyła w sesji motion capture.

Sugerowałoby to, że inspirowana Gagą postać (a może nawet ona sama) miałaby pojawić się w grze – może jako konkurentka Johnny’ego Silverhanda. Inną ewentualnością jest przygotowywanie wspólnej akcji promocyjnej dla Cyberpunka 2077.

Przeczytaj także

Cyberpunk 2077 będzie promowany przez lady Gagę?

Fani gry przypominają, że CD Projekt RED w 2018 roku zaczepił Lady Gagę na Twitterze:

Wśród domysłów dotyczących współpracy pojawiła się sugestia, że Lady Gaga pojawi się na scenie E3 podczas prezentacji Cyberpunka 2077.

Zobacz także: >> Cyberpunk 2077 będzie jeszcze ambitniejszy niż Wiedźmin 3 <<

Cokolwiek szykuje CDP na amerykańskie targi – sugeruje, że powinniśmy się na widowisko porządnie przygotować.

Z innych nieoficjalnych informacji wynika, że właśnie podczas targów gier zostanie anonsowana oficjalna data premiery Cyberpunka 2077.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.