Lara Croft w wersji lalki Barbie już dostępna w sprzedaży
Kamil Kacperski
20.02.2018 12:02
Lara Croft w wersji lalki Barbie już dostępna w sprzedaży Fot. materiały prasowe

Podczas imprezy Toy Fair 2018, która odbywa się w Nowym Jorku, Mattel ogłosiło nową linię zabawek z serii Barbie. Wśród nich znalazła się najbardziej znana pani archeolog na świecie, czyli Lara Croft.

W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą filmu „Tomb Raider” z Alicią Vikander w roli głównej, machina promująca produkcję wchodzi na wysokie obroty. Po zwiastunach i plakatach, przyszedł czas na kolekcjonerskie figurki przeznaczone dla dzieci, zarówno tych małych, jak i dużych.

Na nowojorskich targach zabawek Toy Fair 2018 amerykańska firma Mattel pokazała swoje nowe produkty. Marka odpowiedzialna jest za takie serie jak Monster High, Hot Wheels czy Fisher-Price, ale również i za najpopularniejsze lalki na świecie, czyli Barbie. Tym razem oprócz typowych dla marki księżniczek, syrenek i wróżek pokazano również figurkę Lary Croft, stworzoną we współpracy ze Square Enix, czyli firmy posiadającej prawa do Tomb Raider.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Tomb Raider - kiedy premiera filmu o Larze Croft?

Lalka bazująca na wizerunku panny Croft dostępna jest już w przedsprzedaży na oficjalnej stronie Barbie. Cena zabawki wynosi 29,99 dolarów. W zestawie oprócz samej pani archeolog znajdzie się również czekan, dziennik Lary oraz mapa wyspy, na której dzieje się lwia część akcji filmu „Tomb Raider”.

Lalka trafi do ogólnej sprzedaży 9 marca 2018 roku, na tydzień przed amerykańską premierą filmu. W Polsce natomiast  „Tomb Raider” zobaczymy w kinach dopiero 6 kwietnia 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.