Pogoda
22.01.2019 17:05

Layers of Fear 2 zaprasza na rejs po przerażającym zwiastunie

Bloober Team zdradza coraz więcej informacji na temat Layers of Fear 2 – psychologicznym horrorze, który ma najpierw przestraszyć, a potem skłonić do myślenia. Druga część cyklu nawiązuje do kinematografii.

Layers of Fear 2
foto: materiały prasowe

Layers of Fear to jedna z najlepszych gier polskiego studia, mającego na swoim koncie także >observera_, w którym wystąpił Arkadiusz Jakubik i Rutger Huaer. W drugiej części horroru o warstwach strachu także pojawia się sława – słychać głos Tony'ego Todda, aktora znanego między innymi z serii „Candyman”.

Jako narrator potęguje on atmosferę niepokoju, jaką wywołują pokazywane w zwiastunie widoki. Po malarzu, którego losy były przedstawione w pierwszej części, w Layers of Fear 2 można pokierować działaniami żądnego sławy aktora.

Czas nie czeka dla nikogo, nie marnuj więc żadnej godziny – słyszymy głos komentujący pojawiające się na ekranie wizualia.

Layers of Fear 2 – zwiastun polskiego horroru

Członkowie zespołu Bloober Team opowiedzieli o inspiracjach pomocnych w tworzeniu mrocznej, klaustrofobicznej gry o sztuce – tym razem koncentrującej się na historii kinematografii.

Główny bohater Layers of Fear to aktor Złotego Wieku Hollywood, który otrzymał propozycję zagrania w ambitnym filmie ekscentrycznego reżysera.

Zdjęcia mają być kręcone na statku na oceanie, aktor rusza więc w podróż, w której zbliża się do poznania samego siebie. W końcu, gdy tyle lat wciela się w kogoś innego, można zapomnieć, kim jest się tak naprawdę.

Co sądzicie o horrorach?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry