Pogoda
14.06.2018 15:07

„Layers of Fear” jest za darmo do pobrania na Steamie

Horror polskiego producenta Bloober Team jest dostępny już teraz do pobrania za darmo na platformie Steam. Oferta jest ograniczona czasowo, zatem musicie się spieszyć.

„Layers of Fear” jest za darmo do pobrania na Steamie
foto: materiały prasowe

Oferta jest przygotowana dla osób, które się zagapiły przy okazji kilku ostatnich promocji - „Layers of Fear” po raz kolejny może trafić do waszych kolekcji za całe okrągłe 0 polskich złotych. Pod warunkiem, że jesteście pecetowymi użytkownikami Steama, bo to właśnie na tej platformie można za darmo pobrać produkcję studia Bloober Team.

Co należy zrobić, by otrzymać „Layers of Fear” za darmo? Wystarczy jedynie wejść na stronę produktu na Steamie, a następnie kliknąć odpowiedni przycisk. Wtedy produkcja zostaje przypisana do naszej biblioteki, gdzie zostanie, dopóki nie zdecydujemy się jej pozbyć.

Layers of Fear za darmo

Wersja przeznaczona na komputery osobiste doczekała się ocen oscylujących około 7/10 - na Metacriticu przy tym tytule widnieje liczba 72. Użytkownicy Steama są nawet bardziej przychylni wobec polskiej produkcji Bloober Team. Mianowicie aż 90% recenzji, które pojawiły się na platformie, to oceny pozytywne.

Horror „Layers of Fear” pojawił się w sprzedaży 16 lutego 2016 roku. Gra pojawiła się na pecetach, Macbookach oraz konsolach Playstation 4 i Xbox One. Dwa lata później produkcja Bloober Team trafiła również na najnowsze urządzenie Nintendo, czyli Switcha. Gra doczekała się również rozszerzenia zwanego „Inheritance”, w której gracze kierują córką głównego bohatera oryginału. Wypróbujecie „Layers of Fear”?

Kamil Kacperski
Tagi: Gry Steam