Pogoda
19.12.2017 12:45

Layers of Fear za darmo na Steama

Jeśli lubicie się bać, to mamy dla Was obłędną okazję – horror Layers of Fear, stworzony przez polskie studio Bloober Team, można zgarnąć za darmo. O ile nie przewrócimy się uciekając przed zbliżającym się nieubłaganie końcem promocji.

Layers of Fear za darmo na Steama
foto: materiały prasowe

Gra cieszy się bardzo dobrymi ocenami na Steamie – ma ponad 90% pozytywnych recenzji. Pozostali gracze zapewne dowiedzieli się, że nie mają jednak tak stalowych nerwów, jak to sobie wyobrażali.

Lęk i obłęd nawarstwia się wraz z poznawaniem świata przedstawionego w grze – co zaczyna się od lekkiego niepokoju, skończyć może się na całkiem poważnym przestraszeniu.

Czego można spodziewać się po Layers of Fear? Opowiada o tym zwiastun, przy którym jeszcze nie trzeba się mocno trzymać fotela. Przynajmniej na początku.

Z czasem robi się tak przerażająco, że nie wiadomo już, czy można wierzyć własnemu ekranowi.

Layers of Fear miało premierę w 2016 roku, jest więc wciąż całkiem świeża gra. W międzyczasie Bloober Team nie próżnował i stworzył cyberpunkowego >observera_ - gra, która rozdziewiczyła Arkadiusza Jakubika (i w której wystąpił gwiazdor „Blade Runnera”) uplasowała się bardzo wysoko w głosowaniu Czytelników na najlepszą grę 2017 roku.

Layers of Fear na Steama można dostać odwiedzając stronę Humble Bundle. Wymagane jest posiadanie konta w serwisie.

Lubicie horrory?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry