Legendarny polski youtuber nareszcie otrzymał srebrny przycisk za 100 tysięcy subskrypcji

Kamil Kacperski
07.08.2018 14:03
klocuch|undefined Fot. kadr z wideo

Już od kilku lat zapewnia rozrywkę wielu tysiącom ludzi. Nareszcie otrzymał za to nagrodę - srebrny przycisk od Youtube. Z całego serca gratulujemy!

Klocuch, bo to o niego chodzi, od wielu miesięcy jest zdecydowanym faworytem redakcji Antyradia.pl w dyskusji o tym, kto jest najlepszym youtuberem. Twórca „Kruci Gangu” od lat utrzymuje wysoki poziom jakości w swoich materiałach, nie sprzedaje się w akcjach marketingowych, jak właściwie każdy większy youtuber, a także urozmaica swój kontent, jednocześnie nie zapominając o zadowalaniu swoich starych fanów takimi seriami, jak kabaret, czy wideorecenzje.

Youtuber zdecydowanie zasłużył na szacunek polskich internautów. Na szczęście jego wielkie poświęcenie i ciężka praca zostały nagrodzone również przez samą platformę, która po latach nareszcie obdarowała go srebrnym przyciskiem, czyli wyróżnieniem przeznaczonym dla twórców, którzy zgromadzili ponad 100 tysięcy subskrybentów. Klocuch w końcu pochwalił się swoim trofeum w nowym wideo:

Klocuch pokazuje twarz w nowym wideo

Oprócz tego, fani mają okazję zobaczyć twarz Klocucha. No dobrze, może nie do końca jego twarz, ponieważ artysta ma na sobie maskę. Warto również zaznaczyć, że za soundtrack robi wspaniały utwór Kylie Minogue zatytułowany „Can't Get You Out Of My Head”. Prawdziwy „blast from the past”:

A co oprócz tego słychać u Klocucha? Cóż, po dobrze przyjętej parodii Taconafide w utworze „aezakmi”, czy świetnym „Gwiezdnym Grunwaldzie”, komik parodysta przygotowuje kolejne projekty, które będą nas bawić, ale i uczyć. Klocuch zdążył już zebrać 275 tysięcy widzów, więc jest na dobrej drodze do otrzymania złotego przycisku, który jest przyznawany youtuberom z widownią liczącą ponad milion widzów. Tego mu szczerze życzymy!

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.