Letnia wyprzedaż w PlayStation Store powiększona. Sony przeceniło kolejne hity

08.08.2019 13:28
letnia wyprzedaż PlayStation Store|undefined Fot. zrzut ekranu store.playstation.com

Lato to wyjątkowo gorący okres dla właścicieli konsol PlayStation 4. Sony prowadzi bowiem bezlitosną wyprzedaż, w której pojawiły się właśnie duże hity z cenami obniżonymi o połowę. Jeśli ktoś ma zaległości, to doskonała okazja, żeby je nadrobić.

Są różne sposoby na letni wypoczynek. Część z nad lubi smażyć się na słońcu na plaży, część woli obcować z arcydziełami sztuki tworzenia gier, przeżywając przygody, o których drzemiącym podczas opalania nad morzem nawet się nie śniło.

Z myślą o osobach planujących oddawać się pasji grania Sony przygotowało letnią wyprzedaż. Trwający przez niemal całe wakacje festiwal zniżek pozwala powiększyć kolekcję o tytuły, w które zawsze chciało się zagrać, ale brakowało do tego czasu i pretekstu.

Przeczytaj także

Taniej kupić można zarówno same gry, jak i dodatki do nich. Po wprowadzeniu drugiej fali promocji ceny obniżono łącznie kilkuset tytułom, z tym także tym promieniującym ciepłem po gorącej premierze.

Wyprzedaż gier na PlayStation. Sony przeceniło kolejne tytuły

Sony poinformowało, że obcięło ceny niektórych hitów o ponad połowę. Podało też tytuły nowych hitów dostępnych w promocji.

Kolejna faza wyprzedaży w PlayStation Store obejmuje rabaty przekraczające 60% obniżki na największe hity, takie jak m.in. wieloosobowa rozgrywka w Call of Duty: Black Ops 4, próba ucieczki ze skażonej Moskwy w Metro Exodus, egzotyczne kombinacje walk w Mortal Kombat 11, a także zwiedzanie zniszczonego Waszyngtonu w Tom Clancy’s The Division 2.

Wybrane przez producenta konsoli hity można obecnie zakupić w następujących cenach:

  • Call of Duty: Black Ops 4: 209,50 zł zamiast 419 zł – 50% zniżki
  • Mortal Kombat 11: 209 zł zamiast 289 zł – 27% zniżki
  • Tom Clancy’s The Division 2: 145 zł zamiast 289 zł – 49% zniżki
  • Metro Exodus: 145 zł zamiast 289 zł – 49% zniżki

Letnia wyprzedaż w PlayStation Store potrwa do 23 sierpnia 2019 roku.

Zobacz także: Metro Exodus – pociąg do człowieczeństwa [RECENZJA] 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.