Pogoda
14.02.2019 12:06

Lider wśród fanów - czym jest odznaczenie przyznawane na Facebooku? Jak można je uzyskać?

Na wielu Facebookowych stronach, przy profilach niektórych użytkowników zaobserwować można tajemnicze odznaczenie. Co ono oznacza i jak można je uzyskać? Odpowiadamy w poniższym artykule.

Fot. Shutterstock
Facebook wprowadził nowe odznaczenie - Lider wśród fanów

Facebook od dawna oferuje nam coraz szerszy system odznaczeń. Do najpopularniejszych należą „ptaszek” wskazujący, że dane konto zostało zweryfikowane, informacja o tym, że dany profil szybko odpisuje na wiadomości, odznaka administratora grupy, oraz informacja, że dany użytkownik jest w grupie nowym członkiem. Jakiś czas temu pojawiło się nowe odznaczenie, które coraz częściej dostrzec możemy przeglądając FacebookaLider wśród fanów. Co to takiego jest i jak można na takie odznaczenie zasłużyć?

Nie przegap: >> Jak usunąć wpadkę na Messengerze? <<

Lider wśród fanów - Co to jest i jak to uzyskać?

Lider wśród fanów jest odznaką, którą możemy zdobyć w nagrodę za aktywność na danej stronie. Jeśli jesteście jednymi z najaktywniejszymi fanów, często udzielacie się w postaci lajków, komentarzy i udostępnień, to macie sporą szansę zostać wyróżnieni takim właśnie orderem i zostać Liderem wśród fanów.

Odznaczenie Lider wśrod fanów na Facebooku

Lider wśród fanów - Kto przyznaje odznaczenie?

Na ten moment odznaczenie Lidera wśród fanów przyznawane jest automatycznie przez Facebooka, zapewne za pomocą algorytmu liczbowego. Nadanie takiego odznaczenia z poziomu administratora jest na tę chwilę niemożliwe.

Instagram IGTV
Instagram IGTV
Przeczytaj także Nowa funkcja na Instagram IGTV: jak dodać wideo IGTV jako post na Instagramie?
Natalia Nowecka
Tagi: Facebook