Louie Anderson trafił do szpitala. Aktor walczy z rakiem

19.01.2022 10:26
Louie Anderson trafił do szpitala. Aktor walczy z rakiem Fot. AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News

W sieci pojawiły się bardzo smutne wieści - legendarny komik i aktor Louie Anderson trafił do szpitala, gdzie zmaga się z agresywnym chłoniakiem. Jaki jest stan zdrowia?

Louie Anderson trafił do szpitala

Jak podaje portal TMZ, Louie Anderson trafił niedawno do szpitala, gdzie zmaga się z agresywną formą raka. U komika zdiagnozowano chłoniaka, który chociaż jest agresywny, to według American Cancer Society jest jednym z prostszych nowotworów do pokonania.

Na razie nie znamy jego stanu zdrowia, aczkolwiek jego rzecznik Glenn Schwartz wyjaśnił, że Anderson odpoczywa i znajduje się w komfortowych warunkach.

Komik Louie Anderson przebywa obecnie w szpitalu w Las Vegas, gdzie jest leczony z powodu chłoniaka rozlanego z dużych komórek B, odmiany raka.

68-letniego aktora i komika znacie najprawdopodobniej z bajki "Świat według Ludwiczka", która była wielokrotnie nagradzana m.in. statuetkami Emmy. Oprócz tego niedawno pojawił się w serialu "Search Party", a także wydał książkę "Hey Mom" w 2018 roku.

Anderson w 2003 roku przeszedł dwie poważne operacje serca, jednak nigdy w mediach nie podano szczegółów jego chorób. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.