Pogoda
28.02.2019 14:19

Lust from Beyond – odważny polski horror erotyczny

Są ludzie, którzy lubią się bać. Są też tacy, którzy lubią uprawiać seks. Lust from Beyond, „horror psychologiczny z elementami erotyki i okultyzmu”, kierowany jest do graczy, którym przyjemność sprawia i jedno, i drugie.

Lust from Beyond
foto: kadr z wideo

To już drugie podejście polskiego Movie Games do tematyki strachu, pożądania i bólu – w czerwcu 2018 roku mroczne zakątki świata nawiedziła gra Lust for Darkness, w której nie stroniono od mocnych wizualnie scen BDSM.

Czy w Lust from Beyond zobaczymy erotyki więcej, mocniej i szybciej – tego z pierwszej zajawki nie sposób wyczytać. Widać za to, że gra będzie koncentrowała się wokół doświadczeń seksualnych i bólu, co może okazać się zbyt delikatnym – a właściwie niedelikatnym – tematem dla części mniej doświadczonych życiowo odbiorców.

Twórcy Lust from Beyond sugerują, że tworzą naprawdę mocny tytuł.

"

Antykwariusz Victor Holloway nękany jest wizjami złowieszczej krainy pełnej rozkoszy i bólu. Aby poznać jej sekret, dołącza do Kultu Ekstazy, którego członkowie wydają się znać odpowiedzi na dręczące go pytania. Victor poznaje życie sekty od wewnątrz, zatracając się w jej bluźnierczych i seksualnych tradycjach. Przyjemności naszego świata jednak szybko przestają wystarczać. Kultyści, podążając za wizjami Victora, podejmują próbę dostania się do Lusst’ghaa - Krainy Rozkoszy znajdującej się poza granicami naszej rzeczywistości. "

QUIZ: rozpoznaj grę po dekolcie bohaterki
QUIZ: rozpoznaj grę po dekolcie bohaterki
Przeczytaj także QUIZ: rozpoznaj grę po dekolcie bohaterki

Lust from Beyond – zwiastun horroru erotycznego tylko dla dorosłych

Stosunkowo niewinny przedsmak tego, czego możemy spodziewać się po grze, możemy zobaczyć oglądając pierwszy zwiastun Lust from Beyond. Uwaga, pojawia się na nim generowana komputerowo golizna:

Twórcy zapowiadają, że Lust from Beyond będzie naprawdę odważny i podany na ciekawy wizualnie sposób, inspirowany twórczością Lovecrafta, Gigera i Beksińskiego.

Zobacz także: >> Seks na Lotnisku Chopina na oczach pasażerów? Zobacz nagranie [WIDEO] <<

Data premiery Lust from Beyond nie jest jeszcze znana – Movie Games informuje, że gra ma być dostępna „wkrótce”.

Co wolicie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry