Pogoda
07.06.2019 16:03

Lust from Beyond ufundowany na Kickstarterze. Horror erotyczny inspirowany Lovecraftem, Gigerem i Beksińskim

Sukces Lust from Beyond to dowód na to, że ludzie uwielbiają się bać oraz uprawiać seks. Gra pozwoli na jedno i drugie, czasami nawet jednocześnie.

Lust from Beyond
foto: kadr z wideo

Horror psychologiczno-erotyczny – takim mianem określana jest prze autorów, studio Movie Games Lunarium, gra Lust from Beyond. To kontynuacja konceptu pokazanego w grze Lust for Darkness, w którym pokazano jedną z możliwych mrocznych przyszłości, w jakich może znaleźć się ludzkość.

Gdy zdobędziemy władzę nad DNA i swoim losem, będziemy musieli oprzeć się pokusie zmodyfikowania swoich ciał tak, żeby odczuwać nieustającą seksualną przyjemność. W Lust from Beyond eksplorowane są podobne klimaty, a gracz wcieli się w członka kultu, który chce zasmakować życia składającego się z wiecznego szczytowania.

"

Antykwariusz Victor Holloway nękany jest wizjami złowieszczej krainy pełnej rozkoszy i bólu. Aby poznać jej sekret, dołącza do Kultu Ekstazy, którego członkowie wydają się znać odpowiedzi na dręczące go pytania. Victor poznaje życie sekty od wewnątrz, zatracając się w jej bluźnierczych i seksualnych tradycjach. Przyjemności naszego świata jednak szybko przestają wystarczać. Kultyści, podążając za wizjami Victora, podejmują próbę dostania się do Lusst’ghaa - Krainy Rozkoszy znajdującej się poza granicami naszej rzeczywistości.  "

Lust from Beyond
Lust from Beyond
Przeczytaj także Lust from Beyond – odważny polski horror erotyczny

Polacy postanowili zebrać fundusze na tworzenie i wydanie gry na Kickstarterze. Zgłosili zapotrzebowanie na 15 000 dolarów kanadyjskich, zebrali 6 razy więcej, co pozwoliło na wprowadzenie do gry nowych i rozszerzonych elementów. Jednym z nich są interaktywne sceny seksu.

Nieocenzurowany zwiastun pokazuje, jakich atrakcji należy się spodziewać.

Lust from Beyond – polski horror psychologiczno-erotyczny z Beksińskim w tle

Osoby, które wsparły Lust from Beyond odpowiednio dużą kwotą, otrzymywały dostęp do wczesnego dema gry. Studio Movie Games Lunarium postanowiło pokazać, jak wyglądały reakcje streamerów na zajawkę tego, co zaoferuje pełen tytuł.

Na twarzach maluje się zazwyczaj szok, niedowierzanie, zaciekawienie i chęć na więcej.

Zobacz także: QUIZ: rozpoznaj grę po dekolcie bohaterki 

Dzięki funduszom zebranym na Kickstarterze Lust from Beyond wzbogaciło się o nowy obszar rozgrywki, tajemną komnatę, bibliotekę postaci 3D (po skończeniu gry można będzie się dokładnie przyjrzeć kształtom bohaterów i stworów), dodatkowe i opcjonalne sceny seksu oraz możliwość interaktywnego brania udziału w pokazywanych na ekranie stosunkach.

Premiera gry Lust from Beyond jest spodziewana w marcu 2020 roku.

Znasz je wszystkie? Ranking najlepszych stron porno według Polaków 

Co wolicie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry