Macaulay Culkin oficjalnie zmieni drugie imię na Macaulay Culkin

Sergiusz Kurczuk
28.12.2018 09:24
Macaulay Culkin|undefined Fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Gwiazda filmu "Kevin sam w domu" ogłosiła nietypowy konkurs, w którym fani mieli wybrać mu nowe drugie imię. Najpopularniejsza propozycja to... Macaulay Culkin.

Macaulay Culkin jest dość nietypową gwiazdą Hollywood. Mimo że najlepsze dni swojej kariery aktorskiej ma już prawdopodobnie za sobą, nadal cieszy się dużą popularnością fanów, którzy pamiętają jego dziecięce role. Słynie z dużego dystansu do swojej osoby, co niejednokrotnie udowodnił, żartując sobie w naprawdę zabawny sposób. Ostatnio ponownie wcielił się w tytułowego bohatera filmu "Kevin sam w domu", w reklamowej parodii świątecznego hitu. Tym razem przeszedł jednak samego siebie i w kategorii najzabawniejszy aktor świata, pobił na głowę nawet samego Ryana Reynoldsa. Culkin ogłosił niedawno, jak będzie brzmieć jego nowe drugie imię. 

Macaulay Culkin - nowe drugie imię aktora to Macaulay Culkin

Pod koniec 2018 roku gwiazdor filmu "Kevin sam w domu" ogłosił na swojej stronie Bunny Ears konkurs na nowe drugie imię. Fani aktora mogli głosować na najlepsze propozycje wymyślone przez użytkowników strony. Do ścisłego finału weszło pięć propozycji: Shark Week, Kieran, TheMcribIsBack, Publicity Stunt oraz... Macaulay Culkin. Głosy były zbierane do 24 grudnia 2018 roku. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia ogłoszono zwycięzcę. Nie trudno się domyślić, że wygrał Macaulay Culkin

print screen ze strony bunnyeras.com Fot. foto: print screen ze strony bunnyeras.com

Aktor obiecał, że wybierze się do urzędu, by oficjalnie zmienić swoje drugie imię. Od tej pory gwiazdor serii o zaradnym Kevinie będzie nazywał się Macaulay Macaulay Culkin Culkin.

Czy można dać fanom lepszy prezent na Gwiazdkę? Culkin jest zadowolony z wyboru, ponieważ uważa, całość brzmi bardzo dobrze. Niestety jako Macaulay Macaulay Culkin Culkin będzie funkcjonował tylko w roku 2019. Po dwunastu miesiącach wróci do oryginalnego drugiego imienia - Carson. No, chyba że będzie to nowa tradycja wśród fanów aktora i w 2020 roku poznamy nowe oblicze Culkina. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.