Macaulay Culkin podrywa dziewczyny na wspólny seans filmu "Kevin sam w domu"

Sergiusz Kurczuk
30.11.2018 13:46
Macaulay Culkin podrywa dziewczyny na wspólny seans filmu "Kevin sam w domu" Fot. kadr z filmu Kevin sam w domu

W końcu, która dziewczyna oparłaby się propozycji obejrzenia filmu "Kevin sam w domu" z samym Macaulayem Culkinem?

Macaulay Culkin to aktor, który zagrał w wielu filmach, ale głównie zasłynął jedną rolą. Do tej pory wiele osób nie zna prawdziwego imienia i nazwiska Culkina i kojarzy go jako Kevina. Gwiazdor świątecznej komedii "Kevin sam w domu" ma tego świadomość. Nie tylko żartuje sobie, używając asa w rękawie w postaci słynnego filmu Chrisa Columbusa, ale również podrywa za jego pomocą dziewczyny.

"Kevin sam w domu" jako sposób na podryw?

Obecnie Culkin nadal zajmuje się aktorstwem, ale poświęcił się również muzyce w zespole The Pizza Underground, a nie dawno stworzył sklep internetowy Bunny Ears. W 2017 roku wystąpił również... jako wrestler. Mimo że od premiery "Kevina samego w domu" minęło 26 lat, Culkin nadal jest rozpoznawany jako chłopiec, który w brutalny sposób dwukrotnie poradził sobie z parą bandziorów.

Okazuje się, że Polska to nie jedyny kraj, w którym "Kevin sam w domu" leci w telewizji w każde święta Bożego Narodzenia. W Stanach Zjednoczonych jest podobnie. Aktor opowiedział o tym w programie Jimmy'ego Fallona. Prowadzący zapytał Culkina, czy zdarza mu się oglądać swój najsłynniejszy film. Gwiazdor przyznał, że robi to, ale tylko w towarzystwie nowych dziewczyn.

Masz nową dziewczynę, skaczesz po kanałach, a tu nagle "Kevin sam w domu". Ona na to: "Chcesz to obejrzeć"? A ja: "Chcesz obejrzeć "Kevina samego w domu" z Macaulayem Culkinem, prawda?".

Culkin wyznał również, że nie za dobrze wspomina pracę na planie słynnej komedii. Wszystko z powodu dość wczesnej pory rozpoczęcia zdjęć. Jako 10-latek przez wiele dni musiał stawiać się w studiu o czwartej rano. Oprócz "Kevina samego w domu" Fallon poruszył również temat Bunny Ears i konkursu, który pojawił się na stronie sklepu. Konkurs dotyczy nowego drugiego imienia dla Culkina. Po wybraniu zwycięzcy gwiazda "Kevina samego w domu" legalnie zmieni imię. Na razie faworytami są Macaulay Culkin, Shark Week, Keiran, TheMcribIsBack i Publicity Stunt. Mamy nadzieję, że zwycięży propozycja numer jeden.

"Kevin sam w domu" w Boże Narodzenie 2018

Jak co roku, fani serii również będą mogli obejrzeć, jak Kevin radzi sobie z bandytami, próbującymi zrobić mu krzywdę. Film tradycyjnie trafi na stację Polsat. Na razie nie podano dokładnej daty emisji komedii.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia